گوگل پیوندهای جدید COVID-19 و Telehealth GMB را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد

thumbnail

Google مرتباً به روزرسانی ها و توصیه های COVID-19 را به مشاغل محلی ارائه می دهد. در یک بروزرسانی ویژه برای متخصصان بهداشت و پزشکی ، این شرکت دو پیوند جدید را در داشبورد Google My Business (GMB) معرفی کرده است. این نخستین بار توسط این کشف شد اریکا پیژ و توسط مایک بلومنتال برداشت.

“پیوندهای اطلاعاتی” جدید موجود در Google برای کسب و کار من برای COVID-19 و Telehealth.

پیوندهای پروفایل جدید Google دستورالعمل های GMB را برای متخصصان بهداشت و پزشکی اختصاص داده است. Telemedicine یک دسته خدمات سفارشی است که می تواند به مشخصات GMB اضافه شود. (به احتمال زیاد بعد از COVID به یک دسته خدمات دائمی تبدیل می شود.) اما اکنون گوگل این قابلیت را با پیوند خاصی اعلام می کند که ظاهر می شود ، گرچه من نتوانستم یک نمونه زنده را در پروفایل و روی نقشه پیدا کنم. همچنین پیوند اطلاعاتی جدید COVID-19 وجود دارد که کاربران را مستقیماً به اطلاعات مربوطه سوق می دهد.

مطالب مرتبط  SEL 20200611

چرا اهمیت می دهیم Google در طی دوره کاهش نیروی پشتیبانی از بازاریابان ، در خدمت پزشکان مراقبت های بهداشتی اولویت قرار داده است. در نتیجه ، بسیاری از به روزرسانی های Google My Business برای پردازش و ظاهر شدن بسیار طولانی تر از حد معمول طول می کشد. و بررسی ها برای آینده قابل پیش بینی به حالت تعلیق در آمده است. (ببینید ، آیا باید در طول شیوع به ادامه بررسی های خود ادامه دهید؟)

مطالب مرتبط  الگوریتم های گوگل در مقابل مجازات های گوگل ، توضیح داده شده توسط گوگلر سابق

Google اخیراً یک راهنمای بهترین روش را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی منتشر کرده است. هدف این است که به آنها کمک کند اطلاعات koronavirus خود را از طریق جستجوی Google در دسترس عموم قرار دهند. این شرکت همچنین یک گروه پشتیبانی فنی برای سازمان های بهداشتی ایجاد کرده است. این پیوندهای جدید بخشی از تلاشهای بیشتر Google برای دستیابی بیشتر اطلاعات مراقبت های بهداشتی و تسریع در تحویل آن اطلاعات است.

در پست Google ، لینک های جدید COVID-19 و Telehealth GMB برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top