گوگل هاب س Questionال را برای ناشران آمریکایی راه اندازی کرد

thumbnail

Google Question Hub ، قابل دسترسی در questionhub.withgoogle.com ، اکنون برای ثبت نام ناشران مستقر در ایالات متحده آزاد است. در سال 2018 ، Google سوال هاب را در مناطقی راه اندازی کرد که این شرکت دریافت که محتوای کافی در فهرست جستجوی خود برای پاسخگویی به سوالات جستجوگران ندارد.

سپس گوگل سال گذشته این جعبه را برای جستجوگران شروع کرد اما به ما گفت که این مورد برای س quالات مربوط به COVID است ، اما بسیار گسترده تر از س quالات COVID است.

سوال هاب چیست؟ گوگل می گوید: «سوال توپی ابزاری است که سازندگان را قادر می سازد با استفاده از سوالات بی پاسخ محتوای غنی تری ایجاد کنند. هاب س Questionال این سوالات بی پاسخ کاربر را جمع آوری کرده و آنها را به وبلاگ نویسان ، نویسندگان و سازندگان محتوا مانند شما نشان می دهد.

این در واقع روشی است که Google می تواند جستجوگران را قادر سازد تا به آنها بگویند که نتایج جستجوی ارائه شده پاسخگوی س quال نیستند. سپس ، Google این س questionsالات را می گیرد و به ناشران می دهد ، آنها نیز می توانند محتوایی ایجاد کنند که به سeryال پاسخ دهد.

مطالب مرتبط  راه حل های جدید GPT-3 می توانند به سرعت بخشیدن به تبلیغات PPC و ایجاد کپی در صفحه مقصد کمک کنند

اکنون در دسترس ناشران آمریکایی است. پیش از این ، Google سوال هاب را در سال 2018 برای ناشران در هند (هندی ، انگلیسی) ، اندونزی (باهاسا اندونزی) و نیجریه (انگلیسی) راه اندازی کرد. Google س FAالات متداول خود را به روز کرده تا بگوید اکنون در ایالات متحده برای انگلیسی نیز موجود است.

من آن را امتحان کردم و بله ، می توانم برای سایتهایی که در کنسول جستجوی Google تأیید کرده ام به آن دسترسی پیدا کنم.

چه شکلی است در اینجا چند عکس از صفحه این ابزار وجود دارد ، اما اگر عکس های بیشتری می خواهید ، موارد بسیار بیشتری را در وبلاگ شخصی خود ارسال کردم.

مطالب مرتبط  رئیس تبلیغ سابق گوگل ، Ramaswamy برای راه اندازی موتور جستجوی جدید Neeva
س questionsالاتی را پیدا کنید که جستجوگران می خواهند در آنها پاسخ دهند
محتوا ایجاد کنید و URL آن محتوایی را که به س answersال پاسخ می دهد ارسال کنید
می توانید عملکرد این محتوا را در جستجوی Google مشاهده کنید

چرا اهمیت می دهیم این می تواند یک روش عالی برای ناشران برای شناسایی محتوایی باشد که جستجوگران به دنبال آن هستند ، اما نتایج جستجوی مفیدی را در Google پیدا نمی کنند.

در مورد من ، موضوعات مرتبط با جستجوی Google را جستجو کردم که جستجوگران نتوانستند پاسخ آنها را پیدا کنند و توانستم لیستی از س questionsالات (همانطور که از تصاویر صفحه بالا می بینید) محتوایی را که می توانم ایجاد کنم پیدا کنم که ممکن است برخی از س seالات جستجوگران را حل کند. .

اکنون که این امکان برای ناشران آمریکایی فراهم است ، بسیاری از ناشران جدید اکنون به این گنجینه اطلاعات دسترسی دارند.

پستی که Google سوال هاب را برای ناشران آمریکایی راه اندازی کرد اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top