گوگل می گوید شما می توانید بدون به روزرسانی هسته اصلی ، از به روزرسانی های اصلی بازیابی کنید

thumbnail

جمعه گذشته ، جان مولر از گوگل در یک ویدیوی پاتوق مدیر وب سایت گفت که اگر سایت شما تحت تأثیر به روزرسانی الگوریتم هسته گوگل قرار گیرد ، نیازی نیست که منتظر بمانید دفعه بعدی که Google برای به دست آوردن نسخه جدید نسخه اصلی را بازبینی می کند. دیروز ، در یکی دیگر از پاتوق های وب مستر گوگل با جان ، من سوالات زیادی را در مورد این بیانیه از او پرسیدم و مشخص شد که داده ها و سیگنال هایی که این به روزرسانی های اصلی را تشکیل می دهند به طور منظم بین به روزرسانی های اصلی Google به روز می شوند.

ارتباط قبلی Google بیش از یک سال پیش منتشر کرد که “به روزرسانی های هسته اصلی هر چند ماه یکبار اتفاق می افتد.” گوگل گفت که “محتوایی که توسط یک فرد تحت تأثیر قرار گرفته باشد ممکن است بازیابی نشود – با فرض اینکه پیشرفت هایی انجام شده است – تا زمان انتشار نسخه جدید هسته اصلی.” در حقیقت ، بسیاری از افراد جستجوگر وب به طور کلی موافقند که به ندرت شاهد بازیابی کامل از به روزرسانی هسته گوگل هستیم بدون اینکه گوگل یک به روزرسانی هسته دیگر گوگل را اجرا کند.

اما در پست وبلاگ همچنان گفته می شود که برخی ممکن است شاهد پیشرفت های تدریجی باشند. “با این حال ، ما دائماً در حال به روزرسانی الگوریتم های جستجوی خود هستیم ، از جمله به روزرسانی هسته های کوچکتر. ما همه اینها را اعلام نمی کنیم زیرا به طور کلی زیاد مورد توجه نیستند. هنوز هم ، در صورت انتشار ، اگر بهبودها لازم باشد ، باعث بازیابی محتوا می شوند. “Google نوشت. این پیشرفت ها ممکن است به دلیل به روزرسانی هسته کوچکتر و اعلام نشده یا سایر به روزرسانی های الگوریتم باشد که ممکن است به رتبه بندی کلی سایت کمک کند.

مطالب مرتبط  برای فشار دادن یا دریافت محتوای سایت: چگونه Google و بینگ متفاوت هستند [Video]

تغییر. مولر در فیلم جمعه در ساعت 3:35 در ویدیو گفت که لازم نیست منتظر به روزرسانی هسته گوگل باشید تا بهبودی کامل را ببینید ، و او دیروز در مکالمه من با او دوباره آن را تأیید کرد (ویدیو هنوز منتشر نشده است) اما ما در صورت موجود بودن آن را اضافه خواهیم کرد).

مولر روز جمعه گفت: “این چیزی نیست که یک سایت به نوعی منتظر به روزرسانی بعدی باشد تا فرصتی متفاوت برای دیده شدن داشته باشد. آنها می توانند روی چیزها کار کنند و با گذشت زمان همه چیز بهبود می یابد. ” مولر گفت که “ممکن است به روزرسانی هسته بعدی ما تغییر بزرگی را در همان جهتی که شما کار کرده اید ایجاد کند و همچنین تغییر بیشتری در عملکرد سایت خود مشاهده کنید.”

“اما به طور کلی ، سایت ها برای دیدن تغییرات لازم نیست منتظر بروزرسانی بزرگتر بعدی باشند. بنابراین ، از این منظر ، من فقط نمی خواهم ، وقتی فکر می کنم کار درستی انجام داده اید ، روی کارها متوقف شوم ، اما من در آن جهت کار را ادامه می دهم. شما باید حداقل برخی از پیشرفتهای تدریجی را در طول زمان در آنجا مشاهده کنید. “

دیروز ، مولر با من تأیید کرد که قبل از اجرای مجدد آن به روزرسانی هسته توسط Google ، می توانید “بهبودی کامل” برای به روزرسانی هسته گوگل را مشاهده کنید. برای دیدن بهبود کامل لازم نیست منتظر به روزرسانی هسته اصلی Google باشید.

به طور منظم تازه می شود. مولر دیروز به من گفت که سیگنال ها و داده هایی که این به روزرسانی های اصلی استفاده می کنند “به طور منظم” بین به روزرسانی های سه ماهه یا تقریباً جدید به روز می شوند. وی تأیید کرد که برخلاف به روزرسانی های قدیمی پنگوئن یا پاندا ، جایی که شما باید منتظر بمانید تا گوگل یک به روزرسانی جدید را ارائه دهد ، به روزرسانی های اصلی به این صورت عمل نمی کنند. نمرات موجود در به روزرسانی های اصلی در تمام مدت زمانی که وی گفت “مرتباً به روز می شوند”. مولر به من گفت این ممکن است به صورت بلادرنگ یا ساعتی یا حتی روزانه نباشد اما مرتباً به روز می شوند و نیازی نیست منتظر بمانی.

مطالب مرتبط  ویدئو: پم اوگست در اتوماسیون سئو و نقشه های XML

اولین ویدیو. این اولین ویدیوی جمعه است که مولر این را گفت. به محض گوش دادن به آن از او خواستم تا تأیید کند که این درست است و او به این موضوع پرداخت و من دیروز با او صحبت کردم تا روشن شود.

ما آن ویدیو را هنگامی که در YouTube پردازش و در دسترس باشد اضافه خواهیم کرد.

چرا اهمیت می دهیم این خبر خوبی برای سایتهایی است که توسط این به روزرسانیهای اصلی Google به طرز منفی ضربه خورده اند. در حالی که گوگل به طور کلی هر سه ماه یکبار یک نسخه به روزرسانی گسترده را ارائه می دهد ، اگر سایت شما 50٪ از ترافیک ارگانیک Google خود را از دست بدهد ، برای بازیابی لازم نیست یک ماه کامل کسب و کار صبر کنید. می توانید توصیه های Google در مورد به روزرسانی های اصلی را دنبال کنید و امیدوارم قبل از انتشار به روزرسانی هسته بعدی ، بهبودهایی را ببینید

در همین حال ، از آخرین به روزرسانی هسته که بیش از چهار ماه گذشته است ، بیش از چهار ماه می گذرد. ​​سئوکاران و وب مسترها مشتاقانه منتظر به روزرسانی هسته بعدی هستند و خود را برای این تأثیر آماده می کنند ، که اکنون هر روز انتظار می رود.

پستی که گوگل می گوید شما می توانید بدون به روزرسانی هسته اصلی از به روزرسانی های اصلی بازیابی کنید اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top