گوگل مشکلات نمایه سازی را که برخی نتایج ناخوشایند است تأیید کرد

thumbnail

Google تأیید کرده است که مشکلات نمایه سازی در جستجوی Google وجود دارد که برخی از نتایج جستجوی قدیمی را نشان می دهد. گوگل گفت: “ما در حال حاضر مشكلات نمایه سازی را تجربه می كنیم كه ممكن است در بعضی موارد منجر به نتایج جستجوی كاسته شود.”

تایید. در اینجا پست Google در توییتر درباره این مسئله وجود دارد:

چه مواردی است اوایل صبح امروز ، من در وبلاگ شخصی خود گزارش کردم که به نظر می رسد Google مشکلی در زمینه نمایه سازی دارد. محتوای جدید برای ناشران بزرگی که نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال و ناشران کوچک از جمله سایت شخصی من نشان داده نشده بودند نشان داده شد.

مطالب مرتبط  بسیاری از بازاریابان بعید است که تا زمان واکسن COVID-19 در کنفرانس های حضوری شرکت کنند

این چیزی است که به نظر می رسد امروز صبح در تلاش برای یافتن مطالب در وب سایت وال استریت ژورنال است که ظرف یک ساعت منتشر شده است:

به نظر نمی رسد این مسئله به اندازه امروز صبح بد باشد. بنابراین امیدوارم Google قبلاً مسئله را حل کند.

از نو؟ بله ، گوگل در اوایل سال جاری نیز موارد مشابهی داشت و سال گذشته نیز چند بار.

مطالب مرتبط  Google برخی از ویژگیهای جستجوی زمینه را در متن قرار می دهد

چرا اهمیت می دهیم اگر سایتی را اجرا کنید که به محتوای جدید و داستانهای در حال ترافیک بستگی داشته باشد ، ممکن است این مشکلات ترافیکی را تجربه کنید. Google می خواهد سریع محتوای را فهرست بندی کند و فوراً باعث شکستن محتوا شود ، بنابراین Google این موارد فهرست بندی را جدی می گیرد. امیدوارم خیلی زود همه چیز به حالت عادی برگردد.

Google در حال کار بر روی رفع است و امیدوارم که این مسائل دیگر در آینده اتفاق نیفتد.

پست Google تأیید کرد که مشکلات نمایه سازی باعث برخی نتایج ناپایدار شده است ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top