گوگل رفع این مشکل را با نمایه سازی نظرات Disqus تأیید کرده است

thumbnail

مارتین اسپلیت گوگل در اوایل این هفته تأیید کرد که گوگل با نمایه سازی و رتبه بندی برخی از مطالب موجود در سکوی اظهار نظر Disqus مشکل را برطرف کرده است. هنوز مشخص نیست که چند سایت تحت تأثیر این مسئله قرار گرفتند ، اما گوگل اعلام کرد که اکنون برطرف شده است.

Disqus چیست؟ Disqus یک بستر نظری است که به وبلاگ ها و ناشران اجازه می دهد تا نظرات را به وب سایت های خود اضافه کنند. در حالی که بسیاری از سایت ها دیگر اجازه تولید نظر در سایت های خود را نمی دهند ، Disqus هنوز هم یک سیستم عامل محبوب است که برای مدیریت ، حفظ و تعدیل نظرات استفاده می شود.

موضوع. دقیقاً مشخص نیست که چه مدت گوگل در نمایه سازی نظرات Disqus مشکلی داشته است. هنگامی که Disqus برای اولین بار راه اندازی شد ، بسیاری از سیستم عامل های وبلاگ را می شناسم که می خواستند نظرات آنها برای Google قابل مشاهده باشد ، مجبور به استفاده از راه حل برای نمایه سازی آنها بودند. اما با بهتر شدن گوگل در ارائه JavaScript ، شروع به نمایه سازی بیشتر نظرات Disqus بصورت پیش فرض کرد. اما همه

مطالب مرتبط  SEL 20200630

گلن گاب در دسامبر گذشته یک پست وبلاگ مفصل نوشت و مسائلی را که گوگل در رابطه با فهرست بندی برخی از نظرات طراحی شده توسط Disqus ارائه داده است ، ثبت می کند.

Google مشکل را برطرف کرد. هفته گذشته ، گری الیس از Google متوجه این موضوع شد از طریق توییت و آن را به همکار خود مارتین اسپلیت انتقال داد. اسپلیت مسئله را مشاهده کرد و آن را در داخل Google تشدید کرد. اسپلیت در توییتر گفت: 18 ژوئن، “این به نظر می رسد مانند یک درخشش در پایان ما. چند روز دیگر به این موضوع توجه داشته باشید که در نهایت ، احتمالاً باید کار کند. “

چند روز بعد ، 20 ژوئن، اسپلیت گفت: اکنون مشغول به کار است و “این برای همه حل شده است.”

چرا اهمیت می دهیم اگر شما یا مشتریانتان از Disqus استفاده می کنید ، باید در رتبه بندی و الگوهای فهرست بندی خود دقت کنید. اگر مطالب موجود در آن نظرات Disqus قبلاً ایندکس نشده بودند ، ممکن است متوجه شوید بعد از شروع فهرست بندی گوگل از این طریق ، چه به صورت مثبت و چه منفی ، تغییرات را در رتبه بندی مشاهده خواهید کرد. همچنین ممکن است بسته به آنچه می بینید ، نحوه نمایش این نظرات را به Google تنظیم کنید.

مطالب مرتبط  SEL 20200727

در پست Google تأیید رفع مشکل با نمایه سازی نظرات Disqus برای اولین بار در موتور موتور جستجو شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top