گوگل بررسی می کند که از قرنطینه خارج می شود

thumbnail

گوگل چند هفته پیش انتشار بازبینی های جدید و پرسش و پاسخ را به عنوان بخشی از پاسخ کوراو ویروس و کاهش پشتیبانی خاموش کرد. با این حال ، به نظر می رسد که این شرکت به تازگی انتشار بررسی ها و پاسخ های بازبینی را دوباره آغاز کرده است.

گوگل بازگشت بررسی را اعلام کرد. در این صفحه گوگل می گوید: “پاسخ های بررسی اکنون موجود است. بررسی کاربران جدید ، عکسهای کاربر جدید ، نامهای کوتاه جدید و پرسش و پاسخ به تدریج بر اساس طبقه بندی کشور و کشور باز می گردد. ”

مایک بلومنتال اولین بار بعد از ظهر امروز متوجه این موضوع شد. توانستم آن را تأیید کنم و یک بررسی جدید برای یک رستوران محلی در منطقه خود منتشر کنم.

بین ایجاد بررسی و ارسال آن ، من هنوز هم با این صفحه به من هشدار داده شد که ممکن است بررسی من به تاخیر بیفتد. اما با کلیک روی “دیدن بررسیهای شما” ، من موفق به دیدن بررسی جدید شدم.

هشدار اما تاخیر. حتی اگر می گوید: “بررسی کاربر جدید. . . به تدریج بر اساس کشور و گروه تجاری باز می گردیم. “هیچ تأخیری در انتشار برای من وجود نداشت. آدام دورفمن از Reputation.com تأیید کرد که او نیز شاهد بازگشت بررسیهای جدید است. وی گفت که هنوز همه بررسی های “قرنطینه شده” را نمی بیند اما برخی از آنها به طور قطع منتشر می شوند.

مطالب مرتبط  ابزار تست نتایج غنی Google اکنون از بتا خارج نشده است

پیش از این ، بین های محلی در مورد اینکه آیا همچنان در این مدت درخواست ادامه بررسی در Google ادامه دارید ، اختلاف نظر وجود دارد. بعضی ها توصیه می کردند که ادامه دهند و برخی دیگر گفتند فعلاً روی چیزهای دیگر یا سیستم عامل های دیگر تمرکز کنید.

مطالب مرتبط  در Search Marketing Expo استاد تجزیه و تحلیل شوید

چرا اهمیت می دهیم اکنون گوگل مهمترین پلتفرم بررسی محلی است ، اگرچه از تنها چیزی که مهم است فاصله دارد. راه اندازی مجدد بررسی ها و پاسخ دادن به سیگنالهایی مبنی بر اینکه عملکرد Google My Business ممکن است به عملکرد عادی تر بازگردد. همچنین این بدان معناست که بازاریابان یک بار دیگر باید به بررسی ها در گوگل توجه کنند. به نظر می رسد که وقفه پایان یافته است.

The post بررسی گوگل از بیرون آمدن از قرنطینه برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top