گزارش Core Web Vitals جایگزین گزارش سرعت در کنسول جستجوی Google: آنچه باید بدانید

thumbnail

Google با گزارش جدید Core Web Vitals گزارش آرامش را در کنسول جستجوی Google تغییر داده است. اگر می خواهید گزارش سرعت را بیابید ، وحشت نکنید ، این فقط اسم ها را تغییر داده است و از موتور جدید ویتامین های وب برای تأمین انرژی استفاده می کند.

هسته های اصلی در کنسول جستجو. با ورود به کنسول جستجوی Google ، Google یک اخطار درباره این گزارش جدید به شما نشان می دهد:

این همان چیزی است که گزارش به نظر می رسد؛ بله ، به نظر می رسد بسیار شبیه نسخه سرعت است. Google اعلام نکرده است دقیقاً با این گزارش چه تغییری کرده است ، اما معیارهای متفاوتی را نشان می دهد. این چیزی است که اکنون به نظر می رسد:

ویتامین های اصلی وب چیست؟ این مجموعه جدیدی از معیارهای Google است که در اوایل ماه جاری معرفی شده است. گوگل آن را تعریف می کند “زیر مجموعه ویتامین های وب که برای همه صفحات وب اعمال می شود ، باید توسط همه صاحبان سایت اندازه گیری شود و در تمام ابزارهای Google نمایان می شود. هر یک از ویتامین های هسته اصلی نمایانگر جنبه مشخصی از تجربه کاربری است ، در این زمینه قابل اندازه گیری است و نشان دهنده تجربه در دنیای واقعی یک نتیجه بحرانی کاربر محور است. ”

مطالب مرتبط  Google با افزودن جزئیات فروشگاه محلی به خرید ، پین تبلیغاتی رایگان برای تبلیغات هوشمند ، موارد دیگر

مجموعه فعلی از ویتامین های اصلی وب برای سال 2020 بر سه جنبه از تجربه کاربر – بارگیری ، تعامل و ثبات بینایی – متمرکز شده است و معیارهای زیر (و آستانه های مربوطه) را شامل می شود:

LCD ، FID و CLS. در اینجا آستانه بزرگترین رنگ محتوا ، تأخیر ورودی اول و تغییر طرح تجمعی آورده شده است:

  • بزرگترین رنگ محتوا (LCP): معیارهای بارگذاری کارایی. برای ارائه یک تجربه کاربری خوب ، LCP باید در داخل رخ دهد 2.5 ثانیه از اولین بار بارگیری صفحه شروع می شود.
  • تأخیر ورودی اول (FID): معیارهای تعامل. برای ارائه یک تجربه کاربری خوب ، صفحات باید FID کمتر از داشته باشند 100 میلی ثانیه.
  • تغییر چیدمان تجمعی (CLS): معیارهای پایداری بینایی. برای ارائه یک تجربه کاربری خوب ، صفحات باید CLS کمتر از آن را حفظ کنند 0.1.
مطالب مرتبط  بازاریابی در طول COVID به معنای آزمایش مداوم است [Video]

جزئیات بیشتر. Google یک سند راهنمایی جدید برای این گزارش خاص دارد.

گوگل گفت که این گزارش بر اساس سه معیار انجام شده است: LCP ، FID و CLS. اگر یک URL برای هر یک از این معیارها حداقل داده گزارشگری نداشته باشد ، از گزارش حذف می شود. هنگامی که یک URL مقدار آستانه داده برای هر متریک دارد ، وضعیت صفحه وضعیت متریک ضعیف ترین عملکرد آن است.

چرا اهمیت می دهیم این گزارش باید به شما در بهبود سرعت و عملکرد کلی وب سایت کمک کند. Google همچنان به افزودن و اصلاح این معیارها ادامه خواهد داد و بازخورد خودکار را در مورد عملکرد سایت های شما به شما ارائه می دهد. از این گزارش ها بعنوان نکاتی در مورد مکانهایی که می توانید در مورد آنها تمرکز کنید برای بهبود عملکردهای کوچک اما در عین حال بزرگتر در وب سایت خود استفاده کنید.

پست گزارش Core Web Vitals جایگزین گزارش Speed ​​در کنسول جستجوی Google: آنچه شما باید بدانید برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top