گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google فیلترهای دستور العمل را دریافت می کند

Google گزینه های فیلتر جدیدی را به گزارش عملکرد در کنسول جستجوی Google اضافه کرده است. اگر از نشانه گذاری دستور العمل استفاده می کنید ، Google ممکن است به شما امکان دهد گزارش عملکرد خود را در گزینه های “ظاهر جستجو” فیلتر کنید.

این فیلترها کجا هستند؟ با ورود به کنسول جستجوی Google می توانید به فیلترها دسترسی پیدا کنید. سپس بر روی “گزارش عملکرد” ​​کلیک کنید و سپس گزینه “+ جدید” را انتخاب کنید تا “ظاهر جستجو …” را انتخاب کنید. در بین این گزینه ها ، ممکن است دو فیلتر جدید برای دستور العمل را مشاهده کنید:

  • گالری دستور العمل
  • نتایج غنی را دستور دهید
مطالب مرتبط  نکات برتر برای بهبود نمره کیفیت Google شما

در اینجا یک صفحه نمایش از Brian Freiesleben به تصویر کشیده شده است توییتر:

چه چیزی را نشان می دهد؟ هنگامی که با فیلترهای ظاهر جستجو در دستور العمل ها فیلتر می شوید ، Google چقدر نتایج جستجوی شما را با آن فیلترهای دستورالعمل انجام می دهد. اینجا نمودار است از گلن گبه که نشان می دهد این داده ها در 31 مه 2020 شروع به نمایش کردند:

این جدید است. جان مولر از تایید شده در توییتر مبنی بر اینکه این یک گزارش جدید است. جان گفت ، “بله ، اینها گزارشات بسیار جدیدی هستند”

مطالب مرتبط  8-8 دسامبر به صورت آنلاین Search Marketing Expo را از دست ندهید

چرا اهمیت می دهیم این گزارش به انعطاف پذیری کمی بیشتر در اصلاح گزارشات خود در کنسول جستجوی Google کمک می کند. اکنون می توانید با جزئیات بیشتر ، چگونگی عملکرد داده های ساخت یافته را برای شما در جستجوی ارگانیک Google مشاهده کنید.

اخیراً Google گزارش های اشکال زدایی بیشتری را در مورد نشانه گذاری دستور العمل اضافه کرده است بنابراین این گزارش ها آن گزارش ها را تعریف می کنند.

پس از گزارش عملکرد عملکرد Google Search Console ، فیلترهای دستور العمل برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top