گزارش عملکرد عملکرد Google Discover

thumbnail

Google درباره گزارش عملکرد در کنسول جستجوی Google در گزارشی در مورد گزارشی از گزارش ارسال شده است. گوگل گفت این اشکال در گزارشگری مخصوص گزارش های عملکرد Google Discover است و شما ممکن است متوجه “کاهش قابل توجه گزارش کشف” شوید.

چه چیزی اشتباه پیش رفت. گوگل گفت “یک مسئله ورود به سیستم داخلی” وجود دارد که این مسئله را ایجاد کرده است. Google در حال کار بر روی رفع این مشکل است اما این ممکن است باعث شود گزارش عملکرد Google Discover شما نادرست باشد.

12 مه 2020. این اشکال از 12 مه 2020 شروع شده و در حال حاضر ادامه دارد. اگر به گزارش عملکرد خود برای ترافیک Google Discover خود دسترسی پیدا کنید ، حاشیه نویسی درباره این مسئله در تاریخ 12 ماه مه مشاهده خواهید کرد.

مطالب مرتبط  20201012 SEL مختصر

فقط یک مسئله گزارش این فقط یک مسئله گزارش دهی است ، گوگل گفت این فقط “گزارش داده ها در کنسول جستجو” است. این روی ترافیک واقعی Google Discover شما تأثیر نمی گذارد ، بلکه فقط بر گزارش این ترافیک تأثیر گذاشته است. گوگل گفت: “توجه داشته باشید که این هیچگونه تغییراتی را برای کاربر در سایت شما نشان نمی دهد.”

رفع آمدن. گوگل اعلام کرد که در حال کار بر روی اصلاح است و پس از رفع جزئیات با جزئیات بیشتر ، صفحه ناهنجاری داده ها را بروزرسانی خواهد کرد.

چرا اهمیت می دهیم هنگامی که گزارش خاموش است ، مهم است که بدانید برای معیارهای گزارشگری خودتان. اگر مشتری یا مشتری خود را از قبل ارسال کرده اید ، می خواهید آنها را با این اطلاعات جدید به روز کنید. در بالای تغییرات ، Google ممکن است بتواند داده ها را برطرف کند و شما می توانید برای نمایش داده های دقیق ، مجدداً آن گزارش ها را دوباره انجام دهید. هنوز مشخص نیست که آیا Google قادر خواهد بود داده ها را با شماره های واقعی دوباره پر کند یا اینکه این داده برای همیشه از بین رفته است یا خیر.

مطالب مرتبط  16-روز مستقیم نوسانات رتبه بندی: جستجوگرها اثرات COVID-19 را در جستجو می گیرند

The post شماره کشف گزارش عملکرد عملکرد Google برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top