گزارشات کنسول جستجوی Google ممکن است تغییر کرده باشد

thumbnail

Google نوشت بسیاری از گزارشات موجود در کنسول جستجوی Google به منظور “ارائه تعداد کمتری از صفحات ، به منظور ارائه عملکرد بهتر در کنسول جستجو”. گزارشات تأثیرگذار شامل AMP ، قابلیت استفاده از موبایل ، سرعت و کلیه گزارشهای نتیجه غنی است.

چه عوض شد؟ گوگل گفت که به منظور ارائه یک تجربه سریع تر و پاسخگو تر Google Search Console ، اکنون برخی از گزارش ها در تعداد صفحات کمتری گزارش می شوند. به طور خاص ، Google به دنبال تعداد کمتری از صفحات شما برای تولید AMP ، قابلیت استفاده از موبایل ، سرعت و همه گزارش های ثروتمند است. این تغییر در 12 آوریل 2020 اتفاق افتاد.

مطالب مرتبط  SEO خرید تعطیلات: نکات و تکنیک های لحظه آخری سایت های تجارت الکترونیکی

چگونه تحت تأثیر قرار گرفته اید؟ گوگل گفت این فقط یک گزارش گزارش است و نتایج جستجوی شما تحت تأثیر این تغییر قرار نمی گیرد. Google نوشت: به همین دلیل ، ممکن است در تعداد گزارش ها از تعداد موارد و صفحات ردیابی شده کاسته شوید. این تغییر می کند نه بر نتایج جستجو ، فقط گزارشگری داده ها در کنسول جستجو تأثیر بگذارید. “

چرا اهمیت می دهیم اگر متوجه تغییرات در AMP ، قابلیت استفاده از موبایل ، سرعت ، همه گزارش های نتیجه غنی در کنسول جستجوی Google هستید ، ممکن است به همین دلیل باشد. درک این تغییر مهم است که ممکن است هیچ ارتباطی با تغییراتی که در سایت خود ایجاد کرده اید نداشته باشد. این یک تغییر گزارش داخلی گوگل است و بنابراین ، اگر از این گزارش ها استفاده می کنید – باید تغییر در گزارش خود را یادداشت کنید.

مطالب مرتبط  ROI عاطفی باید یکی از شاخص های کلیدی عملکرد شما در طول COVID باشد [Video]

ممکن است گزارشی از کنسول جستجوی Google برای اولین بار در Land Engine Land تغییر کرده باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top