کنسول جستجوی Google گزارشهای دستور العملهای راهنمایی جدید را اضافه می کند

thumbnail

صبح امروز گزارش های جدیدی را در کنسول جستجوی Google برای دستورالعمل های راهنما آغاز کرد. گزارش جدیدی را برای بهبود دستور العمل های راهنمایی و همچنین دستورالعمل های هدایت شده در نتایج غنی را راه اندازی کرد.

گوگل گفت این ویژگی جدید به شما امکان می دهد “علامت گذاری برای دستور العمل های فردی را فوراً اعتبار دهید.” IT همچنین به شما امکان می دهد مشکلی با تمام دستور العمل های موجود در سایت خود داشته باشید.

گزارش بهبود دستورالعمل های هدایت شده. گزارش جدید دستورالعملهای بهبود دستورالعمل ، گزارش اختصاصی را برای نشانه گذاری دستور العمل های خود ارائه می دهد. این خطاها ، هشدارها و صفحات کاملاً معتبر موجود در دستور العمل های سایت شما را به شما نشان می دهد. علاوه بر این ، اگر مشکلی را پیدا کردید و سپس آن مسئله را برطرف کردید ، می توانید از این گزارش استفاده کنید تا به Google اطلاع دهید که صفحه شما تغییر کرده است و سپس Google باید صفحه را دوباره بازیابی و پردازش کند.

مطالب مرتبط  مهلت جوایز موتور جستجو زمین تا ژوئیه 2020 تمدید شد

دستور العمل های هدایت شده در آزمون نتایج غنی. Google همچنین ابزار آزمایش نتایج غنی را برای نمایش خطاها یا پیشنهادات برای داده های ساختار یافته دستور العمل خود به روز کرده است.

همچنین می توانید از ابزار Preview در آزمون نتایج Rich استفاده کنید تا ببینید چگونه راهنمایی دستیار برای دستور العمل شما می تواند در یک صفحه نمایش هوشمند ظاهر شود. قبل از انتشار می توانید هرگونه مشکلی در مورد نشانه گذاری خود پیدا کنید.

مطالب مرتبط  بازاریابان دیجیتال WFH و کارگران فناوری تولیدی تر هستند - و سوخته اند

چرا اهمیت می دهیم این گزارشها و ابزارهای اضافی پیرامون نشانه گذاری دستور العمل می توانند برای سایتهایی که از مارک دستور استفاده می کنند شگفت آور باشد. شما فقط نمی توانید مشکلات مربوط به نشانه گذاری دستورالعمل خود را به شیوه ای کارآمد تر پیدا کنید ، اکنون می توانید به Google نیز گزارش دهید که این موارد را برطرف کرده اید. این می تواند منجر به نمایش سریع دستور العمل های شما در Google شود.

در پست کنسول جستجوی Google ، گزارش های دستور العمل های هدایت شونده جدیدی برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top