کنسول جستجوی Google پشتیبانی از داده های ساختار یافته مجوز تصویر را اضافه می کند

thumbnail

دارد اضافه پشتیبانی از ابرداده مجوز تصویر برای برچسب تصویر دارای مجوز به گزارشهای کنسول جستجوی Google و ابزار تست نتایج Rich. گوگل در توییتر گفت: “ما خوشحالیم که علاوه بر ابزار تست ثروتمند ، از پشتیبانی از داده های ساختاری مجوز تصویر در کنسول جستجو پشتیبانی می کنیم.”

ابرداده مجوز تصویر. این ابرداده و طرحواره ای است که شما می توانید از آنها برای نمایش اطلاعات مجوز درباره محتوای نمایش داده شده در تصاویر Google استفاده کنید. در زیر آنچه در برچسب تصویر مجاز به نظر می رسد:

مطالب مرتبط  آیا آمازون قصد دارد ناهار Google را بخورد؟

گزارش پیشرفت کنسول جستجو. در صورت استفاده از این نشانه گذاری ، بخش جدیدی به گزارش های Enhancements در کنسول جستجو اضافه شده است. اگر از این نشانه گذاری استفاده کنید ، Google فقط این را به شما نشان می دهد. در اینجا یک صفحه نمایش از بخش جدید وجود دارد که برخی از خطاها را نشان می دهد:

ابزار تست نتایج غنی. گوگل همچنین اعلام کرده است که در اینجا از ابزار تست Rich Rich پشتیبانی می کند. اسناد به روز شده Google درباره این ابزار می گوید که این یکی از 17 گزینه نشانه گذاری است که توسط ابزار تست نتایج غنی پشتیبانی می شود.

مطالب مرتبط  SEL 20200717

چرا اهمیت می دهیم اکنون می توانید مشکلات مربوط به برنامه نویسی یا فهرست بندی و نمایش مشکلات را با جستجوی تصویر Google با طرح و نشانه های مربوط به مجوزهای تصویری اشکال دهید.

در پست کنسول جستجوی Google ، پشتیبانی از داده های ساختار یافته مجوز تصویر برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top