کنسول جستجوی Google به طور موقت ویژگی نمایه سازی درخواست را رها می کند

thumbnail

Google گفت ویژگی “درخواست نمایه سازی” ابزار بازرسی URL را در کنسول جستجوی Google غیرفعال کرده است. این ویژگی “برای ایجاد برخی تغییرات زیرساختی” غیرفعال شده است. گوگل گفت این ویژگی باید در هفته های آینده بازگردد.

اعلامیه گوگل این اعلامیه را در توییتر منتشر کرد:

نمایه سازی عادی بی تأثیر است. گوگل گفت که ایندکس کردن سایت ها را از طریق خزیدن و فهرست بندی عادی ادامه خواهد داد. این به چگونگی خزیدن و فهرست کردن وب توسط Google به این سند توسعه دهنده پیوند داده شده است.

مطالب مرتبط  چشم انداز کنفرانس های حضوری برای سال 2020 محو می شود

اما در حال حاضر نمی توانید از ویژگی Request Indexing در Search Console برای هدایت محتوا به جستجوی Google استفاده کنید.

جان مولر از گوگل در توییتر این موضوع را روشن کرد:

شکایات اخیر اخیراً شکایات زیادی مطرح شده است که بیشتر ناشی از اشکالات مداوم نمایه سازی است ، زیرا Google به سرعت به محتوا ایندکس نمی شود.

مطالب مرتبط  مزایای استفاده از گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه

چرا اهمیت می دهیم در حالی که Google با مشکلات نمایه سازی مواجه شده است ، در طی هفته های گذشته بسیاری از افراد جستجوگر از دکمه نمایه سازی درخواست استفاده کرده اند. این روش آنها برای وارد کردن محتوا است که گوگل برای ایجاد فهرست به سختی به فهرست Google وارد می شود. شاید کار ما تمام شده باشد و گوگل از پس بار آن بر نمی آید؟ شاید اشکال دیگری با نمایه سازی وجود داشته باشد که گوگل مجبور به خاموش کردن آن شد؟ ما مطمئن نیستیم

دوباره برمی گردد – تا آن زمان ، با استفاده از ویژگی Request Indexing در Google Search Console نمی توانید محتوا را به سمت Google هدایت کنید.

پست Google Search Console به طور موقت ویژگی نمایه سازی درخواست را کاهش می دهد اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top