کنسول جستجوی Google اکنون از طرح ویژهAnnouncement پشتیبانی می کند

thumbnail

شرکت سه شنبه اعلام کرد که گوگل اعلامیه های ویژه ای را در گزارش عملکرد خود گنجانده و گزارش جدید تقویت اطلاعیه های ویژه ویژه را به Search Console اضافه کرده است. ابزار آزمایش نتایج غنی Google هم اکنون نیز پشتیبانی می کند SpecialAnnouncement نشانه گذاری

گزارش جدید انتشار خبرهای ویژه. منبع: Google.

گزارش جدید انتشار خبرهای ویژه. گزارش تقویت اطلاعیه های ویژه هشدارها ، خطاها و صفحات معتبر را برای نشانه گذاری های انجام شده در سایت شما نشان می دهد.

اطلاعیه های ویژه در گزارش عملکرد. منبع: Google.

اطلاعیه های ویژه در گزارش عملکرد. گزارش عملکرد کنسول جستجو اکنون برداشتها ، کلیکها و نتایج CTR را برای صفحات اعلامیه ویژه نشان می دهد.

مطالب مرتبط  بهینه سازی بازخورد: اولین رویکرد کاربر برای SEO

آزمایش نتیجه غنی. این ابزار اکنون می تواند برای بررسی صفحات زنده که با آنها مشخص شده اند ، استفاده شود SpecialAnnouncement طرحواره علاوه بر این ، دارندگان سایت می توانند قبل از انتشار ، کد را بر روی ابزار Rich Results Test بارگذاری کنند تا خطاها را بررسی کنند و از پیشنهادات خود مطلع شوند.

چرا اهمیت می دهیم این ابزارهای جدید می توانند مشکلات عیب یابی را با آن آسان تر کنند SpecialAnnouncement داده های ساختاری شده و عملکرد این صفحات را در جستجوی Google ارزیابی کنید. این می تواند به ویژه بسیار مهم باشد زیرا نتایج غنی حاصل از این نوع داده ساختار یافته ممکن است مربوط به اظهارات بهداشت عمومی و ایمنی باشد.

مطالب مرتبط  نوشتن مقاله و راهنماهای مارک: قهرمانان بدون موفقیت موفقیت در بازاریابی محتوا [Video]

اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی در زمان coronavirus

  • نوار کناری شما دارای رتبه بندی قطعه قطعه به دلیل COVID تغییر نکرد [Video]
  • 17 راه PPC می تواند به تجارت شما در بقای بحران اقتصادی کمک کند
  • آنچه SEO می تواند از نوسانات رتبه بندی COVID بیاموزد [Video]
  • رشد درآمد آمازون در Q1 ثابت است: اکنون برای تبلیغ کنندگان چه معنی دارد

The post Console Google Search اکنون از طرح ویژهAnnouncement پشتیبانی می کند برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top