کنسول جستجوی Google ابزار نمایه سازی درخواست را بازمی گرداند

thumbnail

Google ابزار نمایه سازی درخواست را از طریق ابزار بازرسی URL در کنسول جستجوی Google دوباره فعال کرده است. این ابزار در 14 اکتبر سال 2020 – 69 روز پیش غیرفعال شد – و انتظار می رفت که قبل از فصل خرید تعطیلات دوباره به آن بازگردد. که آمد و گذشته اما اکنون قبل از کریسمس و سال نو بازگشته است.

برگشته در اینجا تصویر صفحه ای از ویژگی موجود در کنسول جستجوی Google وجود دارد:

اعلامیه گوگل اعلام کرد این را در توییتر با گفتن “خوشحالم که اعلام می کنم” درخواست نمایه سازی “به بازرسی URL کنسول جستجوی Google بازگشته است – درست به موقع برای سال جدید!”

مطالب مرتبط  20201106 SEL مختصر

Google همچنین به ما “یادآوری” کرد که اگر “تعداد زیادی URL دارید ، باید به جای درخواست نمایه سازی ، یک نقشه سایت ارسال کنید” از طریق Google Search Console. گوگل همچنین گفت که “درخواست نمایه سازی ورود به فهرست Google را تضمین نمی کند.”

چرا اهمیت می دهیم وقتی این ویژگی غیرفعال بود ، سئوکاران و صاحبان سایت بسیار آن را از دست می دادند. گوگل گفته است که نمایه سازی عادی تحت تأثیر قرار نمی گیرد اما این ابزار هنوز بسیار از دست رفته است. Google اکنون آن را برگردانده است و می توانید از آن برای تسریع در خزیدن و به طور بالقوه نمایه سازی URL های مهم استفاده کنید. این URL ها ممکن است URL های قدیمی با محتوای به روز شده یا URL های جدید باشند که می خواهید سریع وارد جستجوی Google شوید.

مطالب مرتبط  پیام کوتاه در هنگام تقسیم مشتری در مورد بازگشایی چیست؟ [Video]

اما همانطور که گوگل گفت ، فقط به این دلیل که شما از این ابزار استفاده می کنید ، به این معنی نیست که Google صفحه را فهرست بندی یا رتبه بندی می کند.

پست Google Search Console ابزار نمایه سازی درخواست را بازگرداند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top