کاخ سفید از ما می خواهد که از طرحواره برای اعلامیه های COVID-19 استفاده کنیم

thumbnail

کاخ سفید و سایر آژانسهای فدرال در حال هماهنگی با Schema.org برای ارتقاء دیدگاه های مربوط به coronavirus در موتورهای جستجو هستند ، دفتر علم و فناوری کاخ سفید چهارشنبه اعلام کرد.

ریاست جمهوری ریاست های ارشد اطلاعات فدرال را راهنمایی می کند و بخش خصوصی ، دولت های ایالتی و محلی و جامعه دانشگاهی را برای ادغام برچسب های داده های ساخت یافته ترغیب می کند.SpecialAnnouncement“و”eventAttendanceMode“ماه گذشته معرفی شد

چرا اهمیت می دهیم

کاخ سفید برای افزایش اجرای ، برنامه تحقیق و توسعه شبکه سازی و فناوری اطلاعات را برای پخش دستورالعمل داده های ساخت یافته COVID-19 در تیم های دیجیتال فدرال و غیر دولتی ثبت نام کرده است.

این می تواند باعث افزایش آگاهی در مورد شما ، هم در سازمان های دولتی و هم در بخش خصوصی شود. افزایش آگاهی ، به نوبه خود ، می تواند منجر به پذیرش گسترده تر انواع دیگر داده های ساخت یافته توسط توسعه دهندگان در سراسر صنایع شود.

مطالب مرتبط  آیا اپل در مورد جستجو واقعی است و قصد دارد Google را به کار بگیرد؟

اطلاعات بیشتر در مورد اخبار

  • در این اطلاعیه آمده است: “همچنین تلاش می شود برچسب های اضافی برای اطلاعات علمی و سایر اطلاعات کمکی مربوط به COVID-19 به رهبری پروژه های شبکه دانش دانش باز ، وزارت انرژی و مؤسسات ملی بهداشت توسط بنیاد ملی علوم ایجاد شود.” .
  • بینگ شروع به حمایت از جدید کرد SpecialAnnouncement نوع داده در 23 مارس.
  • گوگل اعلام کرد از این پشتیبانی خواهد کرد SpecialAnnouncement نوع داده ها و دستورالعمل های منتشر شده برای استفاده از آن در اطلاعیه های مربوط به coronavirus در تاریخ 31 مارس.
  • صاحبان سایت همچنین می توانند اضافه کنند SpecialAnnouncement با ارسال اطلاعیه COVID-19 در کنسول جستجوی Google ، داده های ساختاری را به صفحات خود می دهند.
مطالب مرتبط  نکات CDP Pro: نحوه ایجاد نمای مشتری 360 درجه

اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی در زمان coronavirus

  • کاخ سفید از ما می خواهد که از اعلامیه های Schema یا COVID-19 استفاده کنیم
  • یک اسکریپت ساده برای مقایسه رفتار جستجو قبل و در حین COVID-19
  • 16-روز مستقیم نوسانات رتبه بندی: جستجوگرها اثرات COVID-19 را در جستجو می گیرند
  • محتوا و coronavirus: چگونه می توانید از توده ها متمایز شوید

The post کاخ سفید می خواهد ما را از طرحواره برای اعلامیه های COVID-19 استفاده کنیم برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top