چگونه در دنیای “جستجوهای صفر” زنده بمانیم

thumbnail

در سال 2019 ، شرکت های وابسته به ترافیک جستجو شگفت زده شدند که دریافتند برای 51٪ از کل جستجوهای انجام شده ، گوگل نتواند کلیک به هر وب سایت خارجی ارائه دهد. داده های موجود در حال افزایش تعداد این “جستجوهای صفر-کلیک” باعث شد که متخصص جستجوی برتر رند فیککین اعلام کند که گوگل اکنون غیرقابل انکار “رقیب همه” در جستجو است.

از این گذشته ، با 51٪ ترافیک کمتر ، وب سایت ها 51٪ درآمد کمتری دریافت می کنند. این یک مشکل عظیم و در عین حال ناشناخته برای همه وب سایتهایی است که از توانایی خود برای تولید ارزش قابل اندازه گیری زنده مانده اند.

مطالب مرتبط  فیس بوک مخاطبان جدید خرید ، تبلیغات برچسب محصول اینستاگرام ، تخفیف های فروشگاه ها را آزمایش می کند

این مقاله سفید از Longtail UX نشان می دهد که راه حل این “Zero-Click Google World” جدید ایجاد صفحات فرود است که به جستجوی طولانی مدت بهتر از Google می پردازند. اثبات این امر نشان داده می شود كه در مواردی كه صفحه فرود از كیفیت كافی برخوردار باشد ، گوگل همچنان به ترافیك ، درآمد و همچنان به وب سایت ها منجر می شود همانطور كه ​​در سال 2004 انجام داد.

مطالب مرتبط  Google پیشنهادات خود را به تبلیغات خدمات محلی ارائه می دهد

برای بارگیری “اتوماسیون بازاریابی رشد در جهان صفر با کلیک بر روی Google” از Longtail UX ، به فروشگاه بازاریابی دیجیتال مراجعه کنید.

پست چگونه برای زنده ماندن در دنیای “جستجوهای صفر-کلیک” اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top