چگونه برنامه حفاظت Paycheck می تواند آژانس و مشتریان شما را نجات دهد

thumbnail

این ممکن است بزرگترین تلاشی باشد که تاکنون صنعت بازاریابی دیجیتال دیده است. شکی نیست که روش های آنلاین از همیشه مهم تر هستند ، اما تقاضای مصرف کننده در حال خشک شدن است. بسیاری از مشتریان درخواست مکث قرارداد کرده اند و امضای قراردادهای جدید دشوار خواهد بود. پیدا کردن آژانس یا شغلی که شاهد کاهش درآمد آن نیستید ، کار سختی است.

اولین قدم ما بسیاری از این کارها کاهش کارمندان و ساعات متناسب با این از دست دادن درآمد است. این یک اقدام بی رحمانه اما غالباً مورد نیاز است تا بتوانیم تجارت خود را در مواقع بحران حفظ کنیم. با این حال ، با شروع 3 آگوست یک جایگزین وجود دارد که می تواند به ما کمک کند تیم خود را حفظ کنیم و کار خود را نکشیم. این نوع پلی است که بسیاری از ما احتمالاً برای عملکرد خود باید آژانسهای خود را لازم داشته باشیم. این برنامه به عنوان برنامه محافظت از Paycheck شناخته می شود.

برنامه محافظت از Paycheck

در قانون CARES ، مقدار قابل توجهی پول (تقریباً 350 میلیارد دلار) برای وام به مشاغل کوچک کنار گذاشته شد. در سطح ، گرفتن بدهی با آینده نامشخص توصیه نمی شود. تفاوت اینجاست که در صورت استفاده از حقوق و دستمزد در طی 8 هفته آینده ، این وام ها قابل بخشش است. وام ها با میانگین 2.5 برابر هزینه های دریافتی ماهانه حقوق محدود می شوند. در حالی که محدودیت هایی وجود دارد ، عملاً دلایل صفر وجود دارد که اکثر آژانس ها از این برنامه درخواست نمی کنند.

برنامه نسبتاً ساده کار می کند. بجای استفاده از سیستم معمولی SBA ، که می تواند ماه ها طول بکشد ، بانک های جامعه این برنامه را اجرا می کنند. این بدان معناست که بانکی که هر روز از آن استفاده می کنید می تواند حیات زندگی شما برای این برنامه باشد و احتمالاً بسیار سریعتر از سیستم عادی است. برخی از بانکها ممکن است متقاضیان را به مواردی که قبلاً رابطه بانکی دارند محدود کند. در اینجا مثالی از صفحه Chase درباره برنامه محافظت از Paycheck آورده شده است ، که نشان می دهد شما از ماه فوریه یک حساب کاربری تجاری داشته اید.

مطالب مرتبط  کارگاه های بازاریابی جستجوی زنده و عملی ... فقط در SMX

محدودیت وجود دارد. شرکت شما نمی تواند بزرگتر از 500 نفر باشد. مبلغی بالغ بر 100 کیلو دلار حقوق سالانه برای یک شخص را نخواهد بخشید. حداقل 75٪ وام باید در حقوق استفاده شود. باید ثابت کنید که این پول در آنجا خرج شده است ، یا در واقع می توانید به جرم کلاهبرداری تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید. این یک مادام العمر عالی برای کارمندان است ، اما این فقط پول رایگان نیست.

در مورد فریلنسرها و آژانس های تک نفره چطور؟

این یک خبر خوب است. در اینجا نحوه تعریف دولت از مشاغل بسیار سخاوتمندانه است. این شامل مالکیت و پیمانکاران مستقل است. این همچنین شامل پولی است که شما به عنوان بخشی از میانگین هزینه های دریافتی ماهانه درمورد کارمزد خود به مترجمان پرداخت می کنید و مبالغی که بخشیده می شود. این شرکا یا مالکان دیگر را نیز از پرداخت غرامت مستثنی نمی کند ، اما مشمول محدودیت حقوق سالانه 100000 دلار هستند. چالش پیمانکاران مستقل و صاحبان سهام تنها این است که برای اعمال درخواست نیاز به یک هفته دیگر دارند.

برای اعمال چه مواردی نیاز دارم؟

نمونه نمونه صادر شده توسط SBA بسیار ساده است. این یک صفحه اطلاعات ، یک صفحه گواهینامه ها و دو صفحه دستورالعمل است. به اطلاعات اولیه کسب و کار ، مانند شناسنامه مالیاتی و تاریخ تأسیس نیاز دارید. همچنین به اطلاعاتی نیاز دارید که از میانگین هزینه های ماهیانه حقوق و دستمزد شما تهیه کنید. در بسیاری موارد ، ترکیبی از اظهارنامه مالیاتی و مالیات تجاری شما خواهد بود. برخی از ارائه دهندگان حقوق و دستمزد قبلاً گزارش ساده ای را برای برنامه ارائه داده اند ، درست به محاسبه مبلغی که می توانید برای آن استفاده کنید.

پس از اتمام برنامه ، به اسناد نیاز دارید که در واقع از عواید مربوط به حقوق و دستمزد و سایر هزینه های مصوب استفاده کرده اید. اینکه چطور دقیقاً این اتفاق می افتد ، در حال حاضر مشخص نیست. اگر مبلغ مورد بخشش قرار نگیرند ، آنها ظرف مدت 2 سال با نرخ سود 0.5٪ تأمین می شوند.

مطالب مرتبط  آمازون هدف قرار دادن محصول را برای صفحه پشتیبانی حمایت می کند

چه می شود اگر من در حال حاضر به مردم اجازه دهید؟

یک برنامه در برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد به سرعت دوباره از آنها استفاده کنید. حتی دو هفته پیش هیچ کس نمی دانست که این اتفاق خواهد آمد. این شانس شما برای ایجاد اصلاحات و بازگرداندن آنها است. شاید یک درخواست شیرینی تازه به همراه درخواست ارسال کنید؟

چه اشتباهی می تواند انجام شود؟

این برنامه با یک جدول زمانی بسیار سریع به پایان رسیده است. بانک ها به طور کامل نمی دانند که برای تهیه این وام ها چه کارهایی باید انجام دهند. فرم نمونه فقط در این هفته سه بار مورد بررسی قرار گرفته است. این شانس محکم وجود دارد که تمام اطلاعات مورد نیاز هنوز آن را به سطح محلی نرسانده باشد.

همچنین ، با وجود این که 350 میلیارد دلار پول زیادی دارد ، ممکن است برای همه کافی نباشد. اکیداً توصیه می شود در اسرع وقت وارد یک برنامه شوید. نیاز به این برنامه بسیار زیاد است ، به این معنی که هر شعبه می تواند مشتریانی را که مدت مدیدی ندیده اند افزایش دهند. زمان انتظار طولانی کاملاً امکان پذیر است.

چه کار دیگری باید انجام دهیم؟

تصور نکنید که مشتریان شما از این برنامه اطلاع دارند. در صورت احتمال واجد شرایط بودن ، آنها را برای این مقاله برای آنها ارسال کنید. ممکن است نه تنها آژانس خود را نجات دهید ، بلکه ممکن است کار مشتری خود را نیز ذخیره کنید.

The post چگونه برنامه حفاظت Paycheck می تواند آژانس شما را نجات دهد ، و مشتریان شما برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top