چهار ضلعی ، مدیر عاملان PlaceIQ جمعه با Live Search Engine Land پیوستند

thumbnail

این جمعه ، گرگ استرلینگ موتور جستجوگر زمین با دو رهبر در فضای بازاریابی محلی بحث و گفتگوی زنده با موتور جستجو را برگزار می کند: دیوید شیم ، مدیرعامل چهار ضلعی و مدیرعامل PlaceIQ دانکن مک کال.

مربوط: ادغام چهار ضلعی و واقعی ، مدیر عامل شرکت Shim به رهبری شرکت ترکیبی

در این جلسه به بررسی داده های موقعیت مکانی در مورد رفتار مصرف کننده در طول بیماری همه گیر COVID-19 می پردازیم. ما همچنین چشم انداز نزدیک مدت بازدید از فروشگاه را بررسی خواهیم کرد و در مورد چگونگی استفاده از مارک ها و بازاریابان می توانند از اطلاعات مکانی در هنگام ترسیم راهی برای پیشبرد استفاده کنند.

گپ ساعت 2 بعد از ظهر برگزار می شود. EST در روز جمعه 15 ماه مه و به ما اجازه می دهیم تا 50 نفر در جلسه حضور یابند تا بحث را بصورت زنده تجربه کنند و سؤالاتی بپرسند. سپس ویدیوی این جلسه را برای لذت بردن مخاطبان بزرگتر موتور جستجوگر زمین ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  چگونه SEO می تواند داشبورد ورود به سیستم سرور رایگان ایجاد کند تا ترافیک ورودی به وب سایت شما را بهتر بشناسد

اگر دوست دارید بخشی از جلسه باشید لطفا این فرم را پر کنید. دعوت نامه های تقویم را برای 50 نفر اول ثبت نام ارسال می کنیم.

مربوط: مغازه ها بسته شده اند بنابراین داده های مکان مرتبط نیستند ، درست است؟ اشتباه.

ما در Search Engine Land می دانیم که اکنون در جامعه ما بلاتکلیفی زیادی وجود دارد و امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیکها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. ما می خواهیم یک بازاریاب بزرگ به یک بستر برای اطلاع رسانی ، پشتیبانی و گردهمایی اجتماع جهانی خود در زمانی که این همه از هوا ، از جمله معیشت مردم است ، ارائه دهیم. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به من از طریق ایمیل [email protected] از طریق ایمیل برای من ارسال کنید.

مطالب مرتبط  مزایای استفاده از گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه

در همین حال ، آخرین پخش جلسه ما را در بازاریابی جستجوی محلی در زیر مشاهده کنید:

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • آیا این یک بروزرسانی الگوریتم است یا گوگل با هدف جستجوی جدید سازگار است؟ [Video]
  • آنچه SEO می تواند از نوسانات رتبه بندی COVID بیاموزد [Video]
  • 4 غذای آماده برای بازاریابان محتوا در زمان COVID-19
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

The post Foursquare ، CEOs PlaceIQ به Live with Engine Engine Land جمعه می پیوندند برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top