چرا همیشه سبز Googlebot چنین کار بزرگی است [Video]

thumbnail

همیشه سبز Googlebot جهشی بزرگ در توانایی Google برای خزیدن و ارائه محتوا بود. قبل از این بروزرسانی ، Googlebot مبتنی بر Chrome 41 (منتشر شده در سال 2015) بود تا موتور جستجو بتواند صفحات را فهرست کند که هنوز هم برای کاربران در نسخه های قدیمی تر Chrome کار می کند. با این حال ، نقص این بود که سایت هایی که دارای ویژگی های مدرن هستند ممکن است پشتیبانی نشوند. این اختلاف باعث ایجاد کار بیشتر برای صاحبان سایت شد که می خواستند ضمن حفظ سازگاری با خزنده وب Google ، از چارچوب های مدرن استفاده کنند.

همیشه به روز. مارتین اسپلیت ، مشاور توسعه دهنده جستجو در Google ، در خزیدن و نمایه سازی ما گفت: “اکنون ، هر زمان بروزرسانی وجود داشته باشد ، تقریباً به طور خودکار به روزرسانی آخرین نسخه پایدار می شود ، نه اینکه باید سالها تلاش کنیم تا در واقع یک نسخه پرش کنیم.” جلسه Live با موتور جستجو زمین. اسپلیت بخشی از تیمی بود که در ساخت Googlebot “همیشه سبز” کار کرد ، به این معنی که خزنده همیشه با جدیدترین نسخه Chromium به روز خواهد بود. او همچنین از آن در کنفرانس توسعه دهندگان I / O شرکت در سال 2019 رونمایی کرد.

دو بار کار. قبل از ظهور همیشه سبز Googlebot ، یک راه حل معمول استفاده از چارچوب های مدرن برای ساخت یک سایت برای کاربران بود ، اما ارائه کد جایگزین برای Googlebot. این با شناسایی نماینده کاربر Googlebot ، که شامل “41” برای نمایش نسخه Chrome استفاده شده بود ، حاصل شد.

مطالب مرتبط  بینگ به صفحات نتایج جستجو CDC coronavirus self checker chatbot را اضافه می کند

این مصالحه به این معنا بود که صاحبان سایت باید یک نسخه جایگزین از محتوای خود را که مخصوص Googlebot است ، ایجاد کنند. انجام این کار بسیار کارآمد و وقت گیر بود.

نمایه کاربر Googlebot ، مجددا مورد بررسی قرار گرفته است. بخشی از موضوع به روزرسانی نماینده کاربر Googlebot برای منعکس کردن آخرین نسخه Chromium این بود که برخی سایت ها برای شناسایی خزنده وب از روش فوق استفاده کردند. یک نماینده کاربر به روز شده ممکن است به شرایطی منجر شود که یک مالک سایت (که از تغییر آن آگاه نبود) هیچ کدی را به Googlebot ارائه نمی دهد ، این امر می تواند باعث شود که سایت آنها خزنده نشود ، و پس از آن ایندکس و رتبه بندی شود.

برای جلوگیری از اختلال در سرویس های خود ، Google از قبل با تغییر نماینده کاربر ارتباط برقرار کرده و با ارائه دهندگان فن آوری کار کرده است تا اطمینان حاصل کند که سایت ها طبق معمول خزنده می شوند. “هنگامی که ما در واقع تلنگر. . . تقریباً هیچ آتش سوزی رخ نداد. “

مطالب مرتبط  بازاریابی که آینده جمعی ما به آن بستگی دارد

چرا اهمیت می دهیم Googlebot همیشه سبز می تواند به بیشتر محتوای شما بدون نیاز به راه حل دسترسی پیدا کند. همچنین این بدان معناست که کمتر مشکل نمایه سازی برای سایتهایی که جاوا اسکریپت مدرن را اجرا می کنند. این امر باعث می شود صاحبان سایت و SEO بتوانند بیشتر از وقت خود را برای ایجاد محتوا بجای تقسیم توجه بین حمایت کنندگان کاربران و نسخه منسوخ شده Chrome صرف کنند.

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • SEO و توسعه دهندگان: چرا آنها در کنار هم بهتر هستند [Video]
  • نظارت های رایج که می تواند Google را از خزیدن محتوای شما منع کند [Video]
  • نحوه خزیدن و فهرست بندی Google: توضیحی غیر فنی [Video]
  • مارتین اسپلیت گوگل می گوید ، سعی نکنید چرخ سئو را دوباره اختراع کنید
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

The post چرا همیشه سبز Googlebot بسیار زیاد است [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top