چرا باید فروشگاه کامل محصولات خود را در Google Merchant Center بارگذاری کنید [Video]

thumbnail

کرک ویلیامز ، مالک بازاریابی ZATO ، با اشاره به آنچه قبلاً به مشتریان توصیه می کرد گفت: “در گذشته ، من فقط پیشنهاد می کردم ،” سلام ، فقط کالاهایی را که می خواهید تبلیغ کنید بارگذاری کنید ، مدیریت آن ساده تر است. ” Google در طول جلسه خرید Google ما با Live Engine Land Land نتایج خرید خود را به لیست های رایگان باز کرد. ویلیامز توصیه کرد: “اکنون ، من این امر را برعکس می کنم و می گویم:” کل فروشگاه شما را بارگذاری و مدیریت کنید زیرا می توانید کلیک های رایگان دریافت کنید. “

مربوط: سؤالات متداول: همه چیز درباره لیست محصولات رایگان و پرداخت شده Google Shopping

او حکایتی درباره مشتری خود که در آن دسته از کالاهای خود را مدیریت می کند به اشتراک می گذارد ، اگرچه کل کاتالوگ آنها قبلاً در مرکز بازرگانان Google بارگذاری شده است.

“آنچه ما پس از آن فهمیدیم ،” سلام سطوح Google هنوز لیست های رایگان برای کل فهرست آنها را نشان می دهد ، ” [the client]ویلیامز گفت ، در این لحظه فقط می خواستیم كه بتوانیم در یك گروه خاص سرمایه گذاری كنیم. “ویلیامز گفت ، این یك مزیت بارز برای اضافه كردن كل فروشگاه محصولات شما به مركز تجارت است.

مطالب مرتبط  خرید در Google بدون کمیسیون انجام می شود ، پرداخت از طریق PayPal ، Shopify را فعال می کند

وی گفت: “به نظر می رسد كه اكثر قریب به اتفاق حساب های ما در این محدوده 3 تا 4٪ قرار دارند.” شاهد اواسط ماه آوریل وقتی Google اعلام کرد لیست محصولات رایگان در Shopping.

چرا اهمیت می دهیم چه تبلیغ می کنید و چه نخواهید ، هر بازاریاب جستجوی خرده فروشی باید با Google Merchant Center و بهینه سازی خوراک محصول آشنا شود. ورود به Surfaces در Google در Merchant Center اکنون محصولات شما را قادر می سازد به صورت ارگانیک در Google تصاویر ، در بخش های جستجو مانند چرخ فلک محصولات محبوب و لنزهای Google و اکنون در Google Shopping نشان داده شوند.

مطالب مرتبط  Areej AbuAli ، بنیانگذار SEO در زنان SEO ، جایزه موتور جستجوی زمین را برای پیشرفت و تنوع در ورود به بازار جستجو جستجو می کند

اضافه کردن کل کاتالوگ محصولات خود در مرکز بازرگان به شما اطمینان می دهد تا بدون نگرانی در مورد ملاحظات ROI که با تبلیغات همراه هستند ، از حداکثر مشاهده در نتایج ارگانیک برای محصولات خود اطمینان حاصل کنید.

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • نکات Google Merchant Center: قوانین تغذیه و قوانین تغذیه تکمیلی [Video]
  • چرا بازاریابان تجارت دیجیتال نباید در طول COVID “تاریک شوند” [Video]
  • کتاب پخش بازاریابی قدیمی در طول COVID کافی نیست [Video]
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

The post چرا باید کالای کامل محصولات خود را در Google Merchant Center بارگذاری کنید [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top