پشتیبانی مرتب از فیلتر بیان که به گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google می آید

thumbnail

Google سند راهنما برای گزارش عملکرد را در کنسول جستجوی Google به روز کرده است تا بگوید شما می توانید از عبارات منظم برای فیلتر نتایج گزارش استفاده کنید.

گوگل نوشت ، “اگر فیلتر Custom (regex) را انتخاب کنید ، می توانید با یک عبارت معمولی (یک مسابقه کارت ویزیت) برای مورد انتخاب شده فیلتر کنید. می توانید از فیلترهای بیان معمولی یا regex برای URL های صفحه و سؤالات کاربر استفاده کنید. نحو RE2 استفاده می شود. “

عبارات با قاعده. Regex اغلب توسط توسعه دهندگان استفاده می شود ، اما RE2 همان نحو regex است که کاربران Google Analytics عادت دارند از آنها برای جستجوی داده استفاده کنند. Regex می تواند فوق العاده قدرتمند و سریع در فیلتر کردن داده ها و حتی برای جایگزینی داده ها باشد ، اما همچنین به دست آوردن درست آن نیز مشکل است. عبارات منظم دنباله ای از شخصیت هایی است که الگوی جستجو را تعریف می کنند. معمولاً چنین الگویی با الگوریتم های جستجوی رشته برای عملیات “find” یا “find and جایگزین” روی رشته ها یا برای اعتبار سنجی ورودی استفاده می شود.

مطالب مرتبط  SEL 20200506

اطلاعات بیشتر در مورد آنچه می توانید انجام دهید. Google این گلوله ها را در سند راهنما ذکر کرده است:

  • تطابق پیش فرض “مسابقه جزئی” است ، به این معنی که بیان منظم شما می تواند در هر نقطه از رشته هدف مطابقت داشته باشد ، مگر اینکه شما از ^ یا $ استفاده کنید تا به ترتیب از ابتدا یا انتهای رشته استفاده کنید.
  • تطبیق پیش فرض حساس به مورد است. شما می توانید “(؟ من)” را در ابتدای رشته بیان منظم خود برای مسابقات غیرقابل حساس مشخص کنید. مثال: (؟ من) https
  • نحو بیان منظم بدون اعتبار مطابقت ندارد.
  • تطبیق بیان منظم مشکل است. بیان خود را بر روی یک ابزار آزمایش زنده امتحان کنید یا راهنمای نحو کامل RE2 را بخوانید

مثال ها. Google همچنین روشهای متداول استفاده از این را در سند راهنما ذکر کرده است:

به زودی. هنوز مشخص نیست چه زمانی این برنامه به صورت زنده انجام می شود اما من گمان می کنم وقتی سعی می کنید براساس صفحه یا پرس و جو و سایر فیلترهای عملکرد فیلتر کنید ، در بعضی از قسمت گزینه استفاده از regex را در آنجا مشاهده خواهید کرد. در زمان انتشار این مطلب ، Google همه موارد مربوط به regex را از سند راهنما حذف کرد.

مطالب مرتبط  چرا مشاغل که در اولویت قرارگیری مارتچ ، داده و سازمان قرار دارند ، در طول COVID بسیار بهتر از قبل هستند [Video]

چرا اهمیت می دهیم این کار به جستجوگرها و توسعه دهندگان راهی اضافی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر ، روشی که می خواهند آن را ببینند ، از Search Console است. شما باید هنگام استفاده از regex مراقب باشید ، در اغلب موارد اگر اشتباه انجام شود ، نتیجه نیز اشتباه خواهد بود. حداقل در این حالت ، این فقط به عنوان یک دستور “find” مورد استفاده قرار می گیرد و نه دستور “find and جایگزین”. بنابراین شما نمی توانید صدمه بزنید ، به این معنی که سایت خود را از جستجوی Google با این کار حذف کنید. اما در صورت استفاده نادرست از داده های خود می توانید صدمه وارد کنید.

The post پشتیبانی از فیلتر بیان منظم که به گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google می رسد ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top