پرنده زودرس این جمعه برای جوایز زمین موتور موتور جستجو سال 2020 به پایان می رسد

thumbnail

برای دوستان ما در انجمن جستجو – ما این کوتاه و شیرین را حفظ خواهیم کرد: مهلت قیمت گذاری Early Bird برای جوایز Land Engine Engine 2020 برای جوایز سال 2020 است این جمعه ، 28 اوت در 11:59 بعد از ظهر PST!

پس از پایان دوره اولیه پرنده ما ، مهلت نهایی قبل از بسته شدن دوره ورود جمعه ، 4 سپتامبر در ساعت 11:59 بعد از ظهر PST خواهد بود.

(اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید – و چه کسی نیست؟ – در دوره Early Bird درخواست کنید صرفه جویی 100 دلار از هر ارسال!)

مطالب مرتبط  مخاطبان سفارشی Google ، ترکیبی از علاقه مندی سفارشی و مخاطبان قصد سفارشی ، اکنون به صورت مستقیم پخش می شوند

برنده شدن در یکی از 16 گروه ما روشی بی نظیر و مقرون به صرفه است تا بتوانید سازمان خود را یک قدم جلوتر از رقبای خود قرار دهید ، بدست آوردن شهرت و “وزوز” را بدست آورید و حتی ممکن است در جذب مشاغل جدید به شما کمک کند.

نسبت به درخواست خود اطمینان ندارید؟ حتماً بررسی کنیددر داخل محکمه داوری: 17 نکته برای تهیه پیش نویس جوایز چشمگیر“برای مشاوره از قضات گذشته و حال در مورد آنچه که باعث می شود ورودی برنده شود.

مطالب مرتبط  20200925 SEL مختصر

وقتی همه شما اقدام به ارسال کنید ، به برنامه خود وارد شوید تا موارد را ببندید. (هنوز شروع نکرده اید؟ هنوز زمان وجود دارد! برای گرفتن نورد توپ ، حساب خود را ایجاد کنید.)

ما نمی توانیم صبر کنیم تا یک سال بزرگ از موفقیت های جستجو را جشن بگیریم. برای شما و تیم خود موفق باشید!

The post پرچم زودرس این جمعه برای جوایز موتور جستجوی زمین موتور 2020 به پایان می رسد برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top