ویژگی های جدید Google برای کارتهای فعالیت محصول ، شغل و دستور العمل ها کاربران را در طول سفر خود ایجاد می کند

thumbnail

شرکت سه شنبه اعلام کرد که گوگل عملکرد کارتهای فعالیت مرتبط با خود را در رابطه با خریدها ، جستجوی شغلی و مربوط به دستور العمل ها گسترش داده است. ویژگی های جدید به گونه ای طراحی شده است که کاربران بتوانند قدم بعدی در سفر خود را بردارند. در این حالت ، خرید ، یافتن شغل یا تهیه غذا.

کارت فعالیت خرید. جستجوی Google اکنون محصولاتی را نشان می دهد که کاربر در حال تحقیق آنها بوده است ، حتی اگر محصول در مقاله ای که کاربر در آن خوانده شده بود نمایش داده شود.

کارت فعالیت خرید شامل محصولات مرتبط با فعالیت کاربر است. منبع: Google.

دامنه قیمت و رتبه بندی ستاره ها ، مقایسه محصولات مورد نظر خود را برای کاربران آسان تر می کند.

مطالب مرتبط  PPC 2020 در حال بررسی: COVID اثر خود را در تجارت الکترونیکی و جستجوی پولی برجای می گذارد

کارت فعالیت شغلی. این کارت فعالیت ، لیست های جدید و مرتبط را به کاربر نشان می دهد که از آنجایی که کاربر آخرین بار در جستجوی یک شغل خاص بوده است ، توضیح می دهد که آیا کارجویان برای کار راحت تر می توانند بگویند آیا لیست های جدید با یک نگاه در دسترس هستند.

کارت فعالیت دستور العمل. اکنون Google دستور العمل های مربوط به مواردی را که اخیراً کاربر بازدید کرده است ، سطح می کند. دستور العمل های مرتبط با پیش نمایش تصویر بند انگشتی همراه است.

مطالب مرتبط  Google به غروب آفتاب تبلیغات گالری بتا ، تمرکز خود را بر روی پسوند تصویر

چرا اهمیت می دهیم هنگامی که کارت فعالیت برای اولین بار معرفی شد ، تکرار بازدیدهای سایت راحت تر بود. با این حال ، در چارچوب این سه حالت عمودی ، ویژگی های کارت فعالیت جدید ممکن است کاربران را به سمت صفحه هایی که از آنها بازدید کرده اند برای مقایسه محصولات ، جستجوی لیست های شغلی جدید یا جستجوی دستور العمل های مربوطه سوق دهد.

The post ویژگی های جدید Google برای کارت های فعالیت ، محصول و دستورالعمل های کاربران در طول سفر ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top