ویدیو: جنیفر اسلگ در دستورالعمل های رتبه بندی کیفیت جستجو در Google

thumbnail

در اوایل امسال در SMX West از جنیفر Slegg خواستم تا درباره موضوعی که او بسیار علاقه مند است ، دستورالعمل های رتبه بندی کیفیت جستجوی Google با من صحبت کند. جنیفر بیش از بیست سال در صنعت جستجوگرها بوده و از طریق نوشتن ، تعدیل تالار گفتگو ، درگیری در رسانه های اجتماعی ، صحبت کردن و موارد دیگر به جامعه کمک کرده است.

هنگامی که دستورالعمل های مربوط به رتبه بندی های کیفیت ، حتی قبل از انتشار یک سند عمومی ، نشت کرد ، جنیفر این مدارک PDF به همراه 160 صفحه را در مواردی که صنعت می تواند از آن استفاده کند استفاده می کند. اکنون او یکی از معدود افرادی است که کار بزرگی را انجام می دهد تا وقتی Google را به روزرسانی می کند ، تغییراتی را در این سند تغییر داده است.

مطالب مرتبط  SEL 20200406

یک مورد در آن سندی که احساس می کند خیلی مورد توجه قرار گرفته است بخش E-A-T است. این مقاله نمای خوبی است که انواع وب سایت های Google می خواهد رتبه بندی بسیار بالایی را در جستجو مشاهده کنند ، اما شما نباید روی یک چیز خاص تمرکز کنید. در هنگام مرور این دستورالعمل ها در یک بخش یا یک نقطه گلوله بیش از حد مجذوب نشوید.

ما همچنین به طور خلاصه در مورد به روزرسانی های الگوریتم گوگل صحبت کردیم و اینکه چگونه همیشه از نزدیک دنبال آنها سالم نیست. من و جنیفر کمی درباره روزهای ابتدایی جامعه ، هنگامی که گوگل AdSense را راه اندازی کرد و خیلی موارد دیگر ، دوباره یادآوری کردیم. می توانید جنیفر را دنبال کنید jenstar.

مطالب مرتبط  ویدیو: برایان Ussery از Razorfish در سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی

در اینجا این ویدئو وجود دارد:

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید.

The post Video: Jennifer Slegg در دستورالعمل های رتبه بندی کیفیت جستجوی Google برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top