ویدئو: Mike Blumenthal در مورد نحوه رتبه بندی در Google Local

thumbnail

در بخش سه و قسمت آخر گفتگوی من با مایک بلومنتال ، متخصص SEO محلی ، درباره چند موضوع بحث کردیم. این ویدئو حدود 20 دقیقه از بحث 45 دقیقه ای ما درباره جستجو است. در اینجا قسمت یک و قسمت دوم وجود دارد.

در بخش سوم ما وارد تاکتیک می شویم ، چه اقدامات تاکتیکی و اقداماتی را می توانید انجام دهید تا در Google Maps و Google Local رتبه خوبی کسب کنید. وی توضیح داد NAP – نام ، آدرس و شماره تلفن – دیگر آنقدر مهم نیست. آنچه مهم است داشتن یک وب سایت خوب ، پیوندهای خوب ، محتوای خوب و ساختار سایت مناسب است. بررسی ها و نقل قول های خوب نیز مهم هستند و البته مرتبط بودن و فاصله از همه نقش دارند.

مطالب مرتبط  رمز موفقیت در جستجوگرها: رتبه محتوای خود را هنگام ایجاد آن تخمین زده و بهینه کنید

ما زمان خوبی را صرف صحبت در مورد تأثیر COVID-19 در بررسی های محلی برای بسیاری از مشاغل کردیم. ما در مورد جامعه محلی SEO و موارد دیگر صحبت کردیم.

این ویدیو است:

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال انجام مصاحبه های اجتماعی دور و خارج از منطقه در ایالت سه جانبه NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

مطالب مرتبط  چگونه برنامه حفاظت Paycheck می تواند آژانس و مشتریان شما را نجات دهد

The post ویدئو: مایک بلومنتال در مورد نحوه رتبه بندی در Google Local اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top