ویدئو: کوین لی کهنه سرباز را جستجو کنید که چرا روابط عمومی دیجیتال برای سئو کلیدی است

thumbnail

هفته گذشته ، آخرین مصاحبه vlog را که قبل از قفل در نیویورک انجام دادم ، منتشر کردم. این هفته ، من بخشی از اولین موردی را که بعد از باز شدن دوباره نیویورک انجام دادم ، دارم. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که کوین لی ، که از بسیاری جهات به صنعت جستجوگری کمک کرد ، به خانه من بیاید و مصاحبه ای را با روشی اجتماعی انجام دهد.

کوین لی مدیرعامل رئیس اجرایی و موسس آژانس بازاریابی کامل خدمات DidIt و همچنین رئیس جمهور Giving Forward است. Didit از سال 1996 وجود داشته است – دو سال قبل از تاسیس گوگل.

مطالب مرتبط  گزارش وب Google Spam: عملکردهای مرتبط با renegade ، محتوای تولید شده توسط خودکار را کاهش می دهد

کوین در طول سالهای گذشته چیزهای زیادی را در فضای جستجو مشاهده کرده است و در بخشی از مصاحبه ده دقیقه اول گرفتار شدیم و سپس به اهمیت روابط عمومی دیجیتال (PR) برای سئو پرداختیم. چگونه می توانید با استفاده از روابط عمومی آنلاین نتایج جستجو را تسخیر کنید؟ لی گفت برخی آن را SEO barnacle می نامند ، استراتژی ایجاد مقاله برای تسلط بر نتایج جستجو برای مجموعه کلمات کلیدی خاص. ما همچنین به طور مختصر در مورد تفاوت این روش با مدیریت اعتبار آنلاین صحبت کردیم.

در اینجا بخشی از مصاحبه ما است:

مطالب مرتبط  نحوه تهیه استراتژی تبلیغاتی تجارت الکترونیکی خود برای Q4 نامشخص

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید ، می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید. من در حال حاضر به دنبال مصاحبه های دور از اجتماع و خارج از کشور در منطقه سه ایالت NY / NJ هستم.

The post ویدئو: کوین لی ، کهنه سرباز را جستجو کنید در مورد اینکه چرا روابط عمومی دیجیتال برای سئو مهم است اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top