ویدئو: کلیسای آنتونی در زمینه ردیابی تبدیل و جستجوگرها

thumbnail

در مجموعه vlog بعدی من که با آنتونی چرچ ملاقات کردم ، معاون خدمات مشتری در بازاریابی تعاملی است ، وی برای جو بکالوری کار می کند ، که قبلا با او مصاحبه کردم. من و آنتونی به همان دانشگاه ، کالج باروچ ، دانشگاه سیتی نیویورک رفتیم و سپس هر دو عاشق بازاریابی جستجو شدیم.

در مکالمه ما در مورد دو موضوع اصلی صحبت کردیم. (الف) ردیابی تبدیل و (ب) آنچه سئوکاران باید بر روی آن تمرکز کنند. ردیابی تبدیل بسیار حیاتی است زیرا بدون پیگیری آنچه واقعاً مهم است ، از کجا می دانید که باید روی چه چیزی کار کنید. آنتونی به اشتراک گذاشت که اغلب می بیند که اکثر دارندگان سایت این کار را انجام نمی دهند ، آنها پیگیری تبدیل ها را نمی کنند. بنابراین آنها با باز بستن چشمها در تلاش برای بازاریابی خود هستند. چگونه دیگر می دانید که کمپین های شما بدون پیگیری صحیح آنها کار می کنند.

مطالب مرتبط  دانلود رایگان قسمت بیست و یکم 21 سریال دل

ما چگونگی تنظیم ردیابی تبدیل شما را بررسی کردیم و سپس به بحث گسترده تری در مورد سئو پرداختیم.

این ویدئو است:

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال مصاحبه های اجتماعی و دور از خارج در منطقه سه ایالت NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

مطالب مرتبط  مشکل داده در کمپین های خرید هوشمند Google [Video]

The post ویدئو: کلیسای آنتونی در مورد ردیابی تبدیل و جستجوگرها SEO اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top