ویدئو: پاتریک استوکس در مورد صفحه بندی ، SEO فنی و جامعه

thumbnail

آخرین مصاحبه ای که من در فوریه گذشته در SMX West انجام دادم با پاتریک استوکس بود. پاتریک بلندگو بلند مدت در کنفرانس SMX است ، او چندین سال در IBM به عنوان سئو فنی کار کرده است و اکنون در Ahrefs ، شرکت محبوب ابزارهای جستجوگرها مشغول به کار است.

در مصاحبه ما ، علاوه بر اینکه شوخی در اطراف احتمالاً کمی بیش از حد است ، ما در مورد برخی از مباحث فنی جستجوگرها کمی صحبت کردیم. ما این مسئله را پوشش دادیم که چگونه گوگل از پشتیبانی rel = next / prev به طرز حیرت انگیزی کاسته است ، ما در مورد چگونگی شگفت زده شدن تقریباً برای همه صحبت کردیم و اینکه چگونه صفحه بندی برای بسیاری از افراد یک چالش فنی سئو سخت بوده است.

مطالب مرتبط  SEL 20200513

پاتریک وقت زیادی را برای کمک به جامعه سئو از طریق مشغول صحبت کردن خود ، زیرمجموعه TechSEO Reddit ، کانال TechSEO Slack که او اداره می کند و موارد دیگر بیشتری را اختصاص می دهد.

امیدوارم از این مصاحبه لذت ببرید:

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید. من در حال حاضر به دنبال مصاحبه های دور از اجتماع و خارج از کشور در منطقه سه ایالت NY / NJ هستم.

مطالب مرتبط  آگهی های محلی Google ویژگی های خدمات را برای فروش فروشگاه ، "بعداً انتخاب کنید" ، برای فروش فروشگاه به دست می آورند

The post Video: پاتریک استوکس در مورد صفحه بندی ، جستجوی فنی و جامعه برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top