ویدئو: مایک بلومنتال در مورد مشکلات منابع ناخواسته Google Maps

thumbnail

من اخیراً با مایک بلومنتال ، یک متخصص محلی محلی SEO و بنیانگذار پلت فرم مدیریت تجربه مشتری GatherUp ملاقات کردم. ما درباره Google Maps و SEO محلی بحث کردیم.

در این قسمت اول از مصاحبه ما ، که در زیر آورده شده است ، در مورد تاریخچه مایک در صنعت سئو و آنچه قبل از آن انجام داده صحبت کردیم. اما جالب تر ، ما در مورد مسائل با نقشه های گوگل صحبت کردیم. اینکه چگونه به نظر می رسد Google Maps سرمایه زیادی برای تغییر رابط کاربر ، تکنیک های کسب درآمد اما منابع کمتری در کیفیت نتایج سرمایه گذاری می کند. به گفته مایک ، هرزنامه در Google Maps هنوز یک مشکل بزرگ برای گوگل است و به نظر نمی رسد یکی از گوگل در بالای آن باقی بماند.

مطالب مرتبط  20201119 SEL مختصر

اما همانطور که مایک گفت ، Google Maps از اهمیت بسیار زیادی برای گوگل برخوردار است ، وی معتقد است Google Maps سومین موتور کشف بزرگ در پشت جستجوی Google و YouTube خواهد بود.

در اینجا بخشی از این ویدئو است:

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال انجام مصاحبه های اجتماعی دور و خارج از منطقه در ایالت سه جانبه NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

مطالب مرتبط  چگونه می توان ROI تبلیغات Google خود را با ردیابی تماس و تجزیه و تحلیل مکالمه تقویت کرد

The post ویدئو: مایک بلومنتال در مورد مشکلات منابع ناخواسته Google Maps اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top