ویدئو: مایکل لویتس در حال رشد یک سایت پس از به روزرسانی الگوریتم

thumbnail

مایکل لویتس ، روزنامه نگار باسابقه سرگرمی که در بسیاری از رسانه های بزرگ کار می کرد ، سایت خبری سرگرمی خود Gossip Cop را راه اندازی کرد و بعداً آن را به یکی از شرکتهای خصوصی در بالای عملکرد سایت فروخت. ما در مورد چگونگی انجام این کار و چگونگی موفقیت در کار او از طریق به روزرسانی های متعدد الگوریتم جستجوی گوگل بحث کردیم – همه آنها برای سایت وی مثبت نیستند.

این یک مصاحبه دو بخشی بود ، قسمت اول بیشتر در مورد تاریخچه او در فضای سرگرمی بود و اینکه چرا او سایت خود را راه اندازی کرد ، حتی اگر بسیار موفق کار می کرد دسترسی به هالیوود ، هفته نامه ایالات متحده ، NY Post ، NY Daily News و سایر رسانه ها شبکه های. ما بیشتر روی چگونگی یادگیری او برای اولین بار در مورد SEO ، به روزرسانی اولیه Panda و چگونگی تغییر شکل Gossip Cop متمرکز شدیم تا از طریق این به روزرسانی ها با تمرکز بر E-A-T قبل از اینکه چیز جالبی باشد ، به برتری برسد.

مطالب مرتبط  شورت اجتماعی: YouTube موجودی تبلیغات را گسترش می دهد ، توییتر Fletets و غیره را راه اندازی می کند

در اینجا دو فیلم پشت سر هم وجود دارد:

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال مصاحبه های اجتماعی و دور از خارج در منطقه سه ایالت NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

مطالب مرتبط  SEL 20200702

The post ویدئو: مایکل لویتس در حال رشد یک سایت پس از به روزرسانی الگوریتم اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top