ویدئو: فیلیپ تون در FindWhat با GoTo ، Overture ، Yahoo و Google Ads رقابت می کند

thumbnail

من این فرصت را داشتم تا با فیلیپ تون ، مدیر عامل Textbroker و رئیس سابق FindWhat.com مصاحبه کنم. FindWhat.com یکی از اصلی ترین سیستم عامل های تبلیغاتی جستجوی پولی بود ، در مقیاس بسیار کمتری با GoTo رقابت کرد که تبدیل به Overture شد و به Yahoo! تبلیغات. سرانجام این شرکت از فعالیت خارج شد اما Google Ads به وضوح زنده ماند و به عنوان رهبر در فضا شناخته شد.

ما در مورد آن روزهای ابتدایی صنعت جستجو صحبت کردیم ، از جمله رفتن به کنفرانس های صنعت ، مهمانی های مجلل شرکت ها و دادخواست های بین یاهو و گوگل و البته FindWhat.

مطالب مرتبط  بیش از 70٪ SEO در ایالات متحده مردان هستند و بیشتر از همکاران زن هستند

سپس در مورد نقش فعلی وی در اداره Textbroker صحبت کردیم ، شرکتی که برای شرکت ها محتوا می نویسد – بیشتر برای اهداف سئو. ما در مورد چگونگی حفظ کیفیت شرکت ، نحوه اداره شرکت و موارد دیگر صحبت کردیم. این فقط قسمت اول است و امیدوارم از آن لذت ببرید.

این ویدئو است:

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال انجام مصاحبه های اجتماعی دور و خارج از منطقه در ایالت سه جانبه NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

مطالب مرتبط  گسترش افراد همچنین در نتایج جستجو س Askال می کنند

The post ویدئو: فیلیپ تون در FindWhat رقابت با GoTo ، Overture ، Yahoo و Google Ads اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top