ویدئو: دانیل وایزبرگ از Google در کنسول جستجو و تیم روابط جستجو

thumbnail

در اوایل امسال در SMX West با دانیل ویزبرگ نشسته ام ، که هم اکنون با جان مولر در تیم روابط جستجو است. ما در مورد شغل او صحبت کردیم ، که به کنسول جستجوی Google متمرکز است ، از جمله سری فیلم های آموزشی او در مورد کنسول جستجو.

دانیل نامی است که برخی از شما ممکن است از روزهای قبل به یاد داشته باشید ، او از اوایل دهه 2000 بخشی از انجمن جستجو بوده است. در حقیقت ، او قبل از پیوستن به تیم Google Analytics ، در اینجا در موتور موتور جستجو می نویسد.

مطالب مرتبط  مدل های زبان مغرضانه می توانند از داده های آموزش اینترنتی حاصل شوند

ما همچنین در مورد مواردی صحبت کردیم که مدیر وب سایت و انجمن جستجوگرها از تیم Search Console می خواهند. دانیل توضیح داد که گوگل به دنبال ارائه داده های عملی ، نه فقط داده های جالب از این ابزارها است.

می توانید دانیل را در توییتر دنبال کنید danielwaisberg و سری ویدیوهای آموزشی او را در کنسول جستجو بررسی کنید. در اینجا مصاحبه ویدئویی وجود دارد:

مطالب مرتبط  CTV و B2B: 3 دلیلی که تبلیغات تلویزیونی متصل را برای B2B معرفی می کنند

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید.

The post Video: Daniel Waisberg از Google در کنسول جستجو و تیم روابط جستجو برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top