ویدئو: باری شوارتز و مارتین اسپلیت از گوگل درباره روابط پرتنش با جامعه جستجو بحث می کنند

thumbnail

صنعت سئو به دلیل شخصیت های موجود در جامعه و تمایل مداوم آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار موتورهای جستجو ، تا حد زیادی پر جنب و جوش است. باری شوارتز در آخرین ویرایش vlog خود ، با یکی از کارمندان Google که مسئول برقراری ارتباط با متخصصان جستجو است ، Advocate Developer ، مارتین اسپلیت ، با یکی از کارمندان Google نشسته است تا در مورد اینکه چرا برخی از SEO ها در تضاد هستند بحث کند (و در مورد آنها شوخی کند) گوگل

مارتین از نحوه کار در Google و این که چرا علی رغم اینکه در حال حاضر از دیگر تحلیل گران روند وب مستر مانند جان مولر استفاده کرده ، شرکت او را استخدام کرده است. این دو همچنین درباره هدف سوicious استفاده SEO از گوگل و کارمندان آن ، سو mتفاهمات رایج ، اینکه چرا پاسخ به س oftenالات اغلب “بستگی دارد” و شایعات سئو درباره اسپیلت درباره واقعیت صحبت کردند.

مطالب مرتبط  20200910 SEL مختصر

در همان روز ، گوگل یک قسمت از SEO Mythbusting، که در آن مارتین و باری صحبتهای خود را در مورد روابط غالباً سخت بین انجمن جستجو و گوگل گسترش دادند.

در این قسمت ، مارتین به انتقاداتی که این قطعه ها با هدف شکستن هدف ایجاد محتوا روبرو می شوند ، پاسخ می دهد و می گوید این پتانسیل برای ایجاد ترافیک با کیفیت بالاتر است. این دو همچنین بررسی می کنند که چگونه تلاش های گوگل برای شفافیت با SEO ها به یک پیشنهاد از دست دادن ضرر تبدیل شده است ، تمرکز شرکت در ایجاد اینترنت برای “میلیارد کاربر بعدی” و همچنین اینکه چرا Splitt فکر نمی کند دانستن اطلاعات بیشتر در مورد او به نفع او باشد رتبه بندی

مطالب مرتبط  نکته طرفدار: چگونه می توان بر موانع غلبه کرد تا از تاکتیک های جدید PPC استفاده کنید

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال انجام مصاحبه های اجتماعی و دور از خارج در منطقه سه ایالت NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

The post ویدئو: باری شوارتز و مارتین اسپلیت از گوگل در مورد روابط پرتنش با جامعه جستجو بحث کردند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top