ویدئو: الکسیس ساندرز در مورد استراتژی سئو و چگونگی آزمایش سئو خود

thumbnail

در مصاحبه ویدیویی بعدی SEO ما ، یا همانطور که بچه های جالب می گویند ، بلافاصله چند دقیقه با الکسیس سندرز صحبت کردم (alexisksandersمرکل ، مدیر ارشد حسابداری در این شرکت است. شاید از الکسیس قبلاً شنیده باشید ، او در اینجا در موتور جستجوگر مشارکت کننده است و در بسیاری از رویدادهای SMX ما صحبت می کند.

ما در مورد دو موضوع اصلی ، استراتژی سئو و آزمایش سئو صحبت کردیم. استفاده از استراتژی سئو وی واقعاً در جستجوی تصویر بزرگتر است ، این بدان معناست که نه فقط سئو بلکه همه چیز در اطراف آن است. یادگیری صنعت مشتری خود ، نحوه عملکرد شرکت ، چالش ها و آنچه باعث می شود شرکت مهم شود.

مطالب مرتبط  تست های Google نشانگر داده های Analytics در کنسول جستجو با "Insights"

سپس در مورد تست سئو ، چگونگی استفاده از داده ها ، آمارها ، تجزیه و تحلیل ها و اندازه گیری ها صحبت کردیم تا بدانیم آیا SEO شما عملکرد خوبی دارد یا خیر. دسترسی به داده های مناسب و اجرای صحیح مدل ها برای دیدن الگوهای واقعی در داده ها بسیار مهم است.

مطالب مرتبط  Tripadvisor لیست های جدید ، شهرت و داده های جدید را برای کمک به هتل ها و رستوران ها برای دستیابی به بینش ، تقویت دید ارائه می دهد

در اینجا این ویدئو وجود دارد:

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید.

The post Video: الکسیس سندرز در مورد استراتژی سئو و نحوه آزمایش سئوی شما برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top