ویدئو: آلن رابینوویتس در پیوندهای nofollow و پیوندهای وابسته

thumbnail

من و آلن رابینوویتس ، مدیرعامل SEO Image ، و به روشی دور از اجتماع دور هم جمع شدیم تا در مورد SEO صحبت کنیم. ما قسمت اول صحبت خود را با مرور برخی از تاریخچه آلن در فضای بازاریابی جستجو سپری کردیم. اما سپس ما پیوندهایی را دریافت کردیم ، اینکه چه پیوندهایی مهم هستند ، چه پیوندهایی مهم نیستند و چگونه پیوندها در طول سالها تغییر کرده اند.

ما در مورد افکار او پیرامون پیوندهایی که دارای ویژگی nofollow هستند صحبت کردیم. آلن در برخی از سطح معتقد است که آنها مقداری پیوند را در جستجوی Google منتقل می کنند. سپس به فضای وابسته منتقل شدیم ، و صحبت کردیم که سایت ها و صفحات وابسته چقدر می توانند رتبه بندی کنند ، و اینکه آیا Google پیوندهای وابسته را حساب می کند یا نه. PBN ها ، شبکه های وبلاگ خصوصی ، موضوع دیگری در مورد پیوندها است اما او گفت ، وقت خود را با آنها تلف نکن. آنها موفقیت درازمدت شما را به دنبال نمی آورند. سرانجام ، ما در مورد چگونگی تغییر موضع Google در مورد پیوندها ، از جمله پیوندهای ابزارک صحبت کردیم.

مطالب مرتبط  InMarket برای رقابت موثرتر با Foursquare ، NinthDecimal را خریداری می کند

این قسمت یک بود ، قسمت دوم هفته آینده با برخی از توصیه های کلی رتبه بندی SEO است.

این ویدئو است:

اگر یک متخصص جستجو هستید و علاقه مند به حضور در Barry’s vlog هستید ، می توانید این فرم را در جدول گرد موتور جستجو پر کنید. او در حال حاضر به دنبال انجام مصاحبه های اجتماعی دور و خارج از منطقه در ایالت سه جانبه NY / NJ است. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در کانال YouTube وی مشترک شوید.

مطالب مرتبط  بازگشت مغازه های خرده فروشی: اگر باز کنید آیا آنها باز می شوند؟

The post ویدئو: آلن رابینوویتز در لینک های nofollow و لینک های وابسته اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top