ویدئو: آرون فریدمن در مورد ایده های تولید محتوا و کارهای کوچک در مورد سئو انجام می دهد

thumbnail

مصاحبه بعدی من در حالی که دسامبر گذشته در اسرائیل بودم با آرون فریدمن ، فردی بودم که اکنون بیش از یک دهه در فضای سئو می شناسم. او بومی شیکاگو است ، اما چند سال پیش به همراه خانواده به اسرائیل نقل مکان کرد تا رویای خود را دنبال کند.

در مصاحبه خود ، در مورد روشهای مختلف استفاده از ابزارها برای یافتن ایده های محتوا صحبت کردیم. هارون توضیح داد كه از آن زمان گوگل داده های كلمه كلید ما را در Google Analytics و سایر روش ها به ما نمی دهد ، ما باید از ابزارهای شخص ثالث استفاده كنیم تا داده های از دست رفته را پیدا كنیم. ما همچنین در مورد چیزهای کمی که در سئو صحبت می کنیم ، صحبت کردیم که چگونه ممکن است در قدیم سئو اهمیت بیشتری داشته باشند و اکنون ممکن است بیشتر به مفهوم مهم تر و بزرگتر SEO توجه بیشتری داشته باشند.

مطالب مرتبط  برخی مشاهدات اولیه در مورد به روزرسانی هسته Google December

می توانید در مورد آرون فریدمن اطلاعات بیشتری کسب کنید و در لینکدین با وی ارتباط برقرار کنید.

اینجا مصاحبه است:

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید.

مطالب مرتبط  Google تصاویر حقایق بیشتری را درباره تصاویر با نمودار دانش اضافه می کند

The post Video: هارون فریدمن درباره ایده های تولید محتوا و انجام کارهای کوچک در زمینه جستجوگرها برای اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top