هنگام در نظر گرفتن یک سیستم عامل مدیریت دارایی دیجیتال ، چه باید کرد

thumbnail

وقتی تصمیم می گیرید در مورد یک شریک مدیریت دارایی دیجیتال ، هشت زمینه زیر را در نظر بگیرید.

قالب های پرونده و مدیریت

یک منطقه از تمایز شامل توانایی های مختلف برای مدیریت انواع فرمت های فایل است. اگرچه بیشتر پخش کننده ها می گویند که از محبوب ترین فرمت های ویدیویی ، تصویر و صوتی پشتیبانی می کنند ، اگر گردش کار شما به استفاده از یک قالب تخصصی نیاز داشته باشد می خواهید از فروشندگان مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید که می توانند از این قالب کاملاً پشتیبانی کنند.

مدیریت مجوزهای کاربر

زنجیره تأمین تولید محتوا می تواند طولانی و پیچیده باشد و شامل بسیاری از بخش ها ، آژانس ها ، فریلنسرها و موارد دیگر می باشد. امکان ارائه مجوزهای انعطاف پذیر به گونه ای که افراد مناسب به دارایی های مناسب دسترسی داشته باشند – و فقط دارایی های مناسب – می توانند بسیار با ارزش باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت دارایی دیجیتال

  • راهنمای خریدار ما را امروز روی DAM بارگیری کنید!
  • چگونه بازاریابان می توانند از مدیریت دارایی دیجیتال مدرن برای بهره وریهای کارآمد گردش کار بهره ببرند
  • مدیریت دارایی دیجیتال چیست و چرا بازاریابان از این فناوری استفاده می کنند؟
  • 5 مرحله برای راه اندازی و راه اندازی تیم خود از راه دور در 48 ساعت با DAM مبتنی بر ابر

جستجوی و ابرداده

قابلیتهای ارائه دهنده DAM در رابطه با ابرداده و جستجوی کلیدی مهمترین مزیت سیستم مدیریت دارایی دیجیتال – امکان یافتن دارایی ها پس از ایجاد و ارسال پرونده است. اکثر ارائه دهندگان اکنون از هوش مصنوعی ، اختصاصی یا از طریق مشارکت ، برای تشخیص و برچسب زدن به تصویر و فیلم استفاده می کنند.

مطالب مرتبط  ابزارهای Google اکنون "داستان وب" را تشخیص می دهند

مدیریت گردش کار

سیستم های DAM در میزان توانایی های مدیریت گردش کارشان متفاوت است. برخی اجازه همکاری از طریق برچسب زدن @ را می دهند ، در حالی که برخی دیگر دارای پیشنهادات مدیریتی کامل پروژه هستند. این عملکرد می تواند به تیم های بازاریابی کمک کند ، در کنار منابع خلاق خارج از کشور ، در مورد تغییرات در حالی که یک دارایی در مرحله توسعه یا به روزرسانی است ، در مورد تغییرات ارتباط برقرار کنند.

بعداً در جریان روند ، آنها می توانند مجوزهایی را از مدیران برند ، اعدام و تیم حقوقی دریافت کنند ، در حالی که برخی سیستم ها توزیع دارایی را نیز تسهیل می کنند. این قابلیت ها ممکن است در بستر اصلی ساخته شده یا بعنوان افزودنی یا ادغام ارائه شود.

گزارش ها و تحلیل ها

قابلیت های تحلیلی همان چیزی است که به رهبران بازاریابی امکان می دهد بازده سرمایه گذاری حاصل از توسعه رسانه های دیجیتال را ردیابی کنند.

بستر، زمینه

بیشتر DAM ها به عنوان SaaS ارائه می شوند و از طریق مرورگرهای مدرن در انواع مختلف سیستم عامل می توان به آنها دسترسی داشت ، اما برخی از آنها برنامه های بومی را برای موبایل یا سیستم عامل های دیگر ایجاد کرده اند.

مطالب مرتبط  ویدیو: رتبه بندی Google و نکات مدیریت اعتبار آنلاین Alan Rabinowitz

ذخیره و امنیت داده ها

اکثر ارائه دهندگان DAM برای میزبانی نرم افزار و دارایی مشتریانشان با خدمات وب آمازون یا گوگل همکاری کرده اند ، و بنابراین به توزیع جغرافیایی شرکای آنها ، پشتیبان گیری منظم و پایبندی به پروتکل های امنیتی بستگی دارند. با این حال ، برخی از بازیکنان گزینه های مختلفی را برای میزبانی داده ها به مشتریان ارائه می دهند ، چیزی که احتمالاً توسط شرکتهایی که در بازارهایی با مقررات دقیق حاکمیت داده ها مورد استقبال قرار می گیرند مورد استقبال قرار می گیرد.

ادغام

از آنجا که سیستم DAM به عنوان مخزن اصلی “منبع حقیقت” اصلی همه دارایی های یک برند شناخته شده است ، یک عامل اصلی برای استقرار موفق این خواهد بود که آیا با سایر ابزارهای موجود در پشته مارتچ شما یکپارچه است یا خیر.

فروشندگان از نظر تعداد و نوع ادغام هایی که ارائه می دهند تفاوت زیادی دارند. برخی نیز در حال شروع به تخصص در خدمت به یک بخش خاص با نیازهای منحصر به فرد ادغام مانند خرده فروشان آنلاین هستند.

در مورد سیستم عامل های مدیریت دارایی دیجیتال بیشتر بیاموزید و درباره نحوه تصمیم گیری راهنمایی بگیرید. اکنون گزارش اطلاعات Martech را بارگیری کنید!

پست آنچه باید هنگام بررسی یک سیستم عامل دیجیتال مدیریت دارایی جستجو کرد ، برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top