هنگامی که لیست Google برای کسب و کار من تبدیل به زندگی شما می شود

thumbnail

روزها و هفته های اخیر کمرنگ شده است زیرا من به مشتریان کمک کرده ام در میان یک بیماری همه گیر جهانی که همچنان به عوارض سنگینی منجر می شود ، اعتبار آنلاین خود را مدیریت کنند. غالباً Google My Business به دنبال طوفان بوده است و مشاغل به لیست های GMB خود روی آورده اند تا مردم را از تغییرات ناگهانی اعم از ساعات عقب افتاده گرفته تا تعطیلی موقت آگاه کنند. در اینجا سه ​​حقیقت وجود دارد که از این تجربه پدید آمده است:

1. لیست GMB شما نجات دهنده است

در شرایط عادی ، مردم برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از قبیل ساعت فروشگاه و بررسی مشتری ، به یک لیست GMB تکیه می کنند تا اطلاعات بیشتری درباره مکان یک کسب و کار کسب کنند. در طول همه گیر کرونویروس ، با تغییر رفتار مصرف کنندگان ، ماهیت آن جستجوها به سرعت تغییر یافت. ساعت شما چقدر است؟ شد “آیا شما در حالی که در جای خود پناه می برید باز هستید؟” “منوی شما چگونه به نظر می رسد؟” شد “آیا شما تحویل جانبی را پیشنهاد می کنید؟”

وقتی Google هنوز از ویژگیهای ویژه برای پشتیبانی از ارسال اطلاعات مربوط به COVID-19 استفاده نکرده بود ، شرکتهای تجاری باید سریعاً پاسخ دهند. آنها برای اطمینان از سلامتی و ایمنی مشتریان ، در دسترس بودن (یا عدم وجود آنها) در قفسه های فروشگاه و یا کاهش ساعت یا تعطیلی موقت از جمله سایر به روزرسانی های مهم ، نیاز به به اشتراک گذاشتن رویه های خاص خود را داشتند.

با تصویب موافقت نامه های پناهندگی در ایالات متحده ، مشاغل اساسی برای یادآوری به مشتریان این واقعیت را داشتند که در حقیقت هنوز هم باز هستند. بسیاری به ویژگی های Google Posts یا Q&A اعتماد داشتند ، اما انجام این کار همیشه یک راه مطمئن نبود که گوگل عملکرد Q&A را در یک نقطه به حالت تعلیق درآورد. به بیان ساده تر ، به روزرسانی لیست GMB می تواند برای تجارت حتی در ماندن در تجارت یک تفاوت ایجاد کند – و این همچنان با گسترش همه گیر ادامه می یابد.

مطالب مرتبط  20201130 SEL مختصر

2. گوگل پاسخ می دهد

حتی اگر گوگل نسبت به کاهش پشتیبانی هشدار داد ، این شرکت هنوز چندین قدم را برای کمک به مشاغل در مورد اعتبار خود از طریق لیست های GMB برداشته است. به عنوان مثال ، گوگل بررسی مشتری و عملکرد Q&A را متوقف کرد تا از کسب و کار در برابر انتشار اطلاعات نادرست و در برابر افرادی که بطور ناعادلانه آنها را بدلیل شرایط خارج از کنترل خود محافظت می کنند ، جلوگیری کند.

با گذشت زمان ، گوگل شروع به راه اندازی ویژگی هایی کرد تا بتواند مشاغل را بتواند اطلاعات مهم حیاتی مانند نوع COVID-19 Post را برای تجارتها آسانتر کند تا به مشاغل کمک کند تا به سرعت صفحات Google My Business (GMB) خود را با اطلاعات مربوط به تاج ویروس به روز کنند که بر عملکرد آنها یا گزینه “بسته موقت” برای مشاغل بسته شده توسط COVID-19. هنگامی که مشاغل گزارش از اشکالات موجود در آن ویژگی ها را دارند ، Google به سرعت پاسخ داد تا آنها را برطرف کند. به طور معمول ، گوگل هنگام گزارش ، به سادگی با نقص هایی روبرو می شود و واقعیتی را می پذیرد که حتی یک راه اندازی ناقص برای اولین بار به مشتریان خود کمک می کند. الآن نه. Google متوجه می شود که مشاغل برای زنده ماندن در حال جنگ هستند ، و حاشیه صفر برای خطا وجود دارد.

در میان درد یک روکش نقره وجود دارد. من انتظار دارم که Google بسیاری از ویژگیهای موقتی را که این شرکت در طول همه گیری ایجاد کرده است ، مانند وانت کناری و ویژگی های تحویل بدون تماس برای رستوران ها ، دائمی کند. امکان مشاهده این ویژگی ها در صفحه دانش فقط می تواند به یک تجارت کمک کند.

مطالب مرتبط  بینگ افزونه WordPress را منتشر کرد تا بلافاصله محتوای آن را به فهرست جستجوی بینگ ارسال کند

3. “به اندازه کافی خوب” دیگر به اندازه کافی خوب نیست

در ماه دسامبر ، درباره نیاز به مشاغل برای مدیریت لیست های GMB خود در اسرع وقت نوشتم. من مشاغل را به سه دسته تقسیم کردم: Google Master (کسانی که GMB خود را روزانه به روز می کنند) ، Google Journeyman (که مرتباً GMB خود را به روز می کند) و Google Apprentices (که ماهانه این کار را می کنند).

چهار ماه بعد ، نوبت به تجدید نظر در تفکر ما رسیده است: شما یا یک استاد Google هستید یا ممکن است از کار خارج شوید. اکنون می بینیم که GMB چگونه زندگی شرکتهای تجاری در زمان اختلال است. و موارد بیشتری وجود خواهد داشت: هم بلایای طبیعی و هم انسانهایی که بدون هشدار تجارت را مختل می کنند. هنگامی که این اختلالات رخ می دهد ، لیست GMB خط اول پاسخ را ارائه می دهد.

درسی که باید بیاموزید این است: منتظر هیچ اختلالی در لیست لیست های GMB خود باشید. مشاغلی که قبلاً محتوای خود را از نزدیک مدیریت می کردند بهتر از کسانی که اجازه داده بودند لیست هایشان به روز نباشد ، نسبت به این بیماری واکنش نشان دادند. مشاغلی که وقت خود را برای یادگیری نحوه مدیریت ویژگی هایی از قبیل Google Posts گرفته بودند ، قادر بودند سریعتر حرکت کنند تا مشتریان خود را در روزهای ابتدایی از همه گیری آگاهی دهند تا افرادی که صاف پا گرفتند. اکنون به لیست های GMB خود بیاموزید. و هرگز نگذارید.

The post هنگامی که لیست Google برای کسب و کار من تبدیل به سبک زندگی شما می شود ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top