نکته طرفدار: فهرست مطالب می تواند گزینه های پیوند دیگری را در جستجوی ارگانیک فراهم کند

thumbnail

دیدن نتایج جستجو به عنوان املاک و مستغلات چیز جدیدی نیست. بازاریابان دیجیتال دائماً سعی می کنند به هر شکلی که می توانیم “سهم” از این املاک و مستغلات را بدست آوریم. این تاکتیک ها دائما در حال تغییر و در نهایت توسط موتورهای جستجو کنترل می شوند. فهرست پیوندهای محتوا نیز جدید نیستند اما مقداری است که فارغ از اینکه موتورهای جستجو آنها را در نتایج جستجو شامل می کنند ، چندین مقدار ارائه می دهند.

با اجرای پرش های لنگر با استفاده از که با یک عنصر صفحه مطابقت دارد با همان شناسه شما ممکن است مزایایی کسب کنید.

نتیجه جستجوی ارگانیک اضافی املاک و مستغلات: موتورهای جستجو می توانند این لینک های TOC را در زیر نتایج جستجوی ارگانیک خود اضافه کنند و در نهایت فضای بصری بیشتری را بدست آورند و گزینه های پیوند دیگری را ارائه دهند.

بینش در مورد بازدید کنندگان سایت شما: با استفاده از کنسول جستجو ، کلیکها و برداشتهایی را برای هر پیوند هدر TOC جدا از URL اصلی مشاهده خواهید کرد. برای یک مشتری مراقبت های بهداشتی ، ما تقریباً 10٪ از کلیک های یک صفحه را می بینیم که مستقیماً به نتایج TOC به نتایج TOC مراجعه می کنند. با 4٪ مخصوصاً رفتن به یک لینک. علاوه بر این که در انتهای نتایج جستجو و کاربران بصری بسیار کوچکتر ، یکی از 10 بار یکی از لینک های متنی را در گزینه های TOC انتخاب می کنند. این به بینش فوق العاده ای در مورد آنچه جستجو کنندگان محتوا به دنبال آن هستند ، می دهد. متن در آن پیوندهای TOC ترجیحی می تواند در صفحات جدید گسترش یابد یا برای ایجاد صفحات جدید مورد استفاده قرار گیرد.

داده های کلیک ارگانیک را مجدداً استفاده کنید: این پیوندهای گسترش یافته TOC بسیار شبیه ویژگی های تبلیغاتی مانند برنامه های افزودنی پیوند سایت یا فراخوان ها هستند. به راحتی می توانید متن پیوند TOC را با بالاترین میزان کلیک از طریق ارگانیک اولویت بندی یا برجسته کنید و آنها را به تبلیغات جستجوی خود اضافه کنید.

Yمی توانید هر پیوند TOC ایندکس شده در کنسول جستجو و گرفتن مستقیم ترافیک را مشاهده کنید.

افزایش تجربه کاربر: این مزیتی است که توسط موتورهای جستجو کنترل نمی شود. ارائه نمای کلی از مطالب با فرم طولانی ، به کاربران این امکان را می دهد تا ساختار را مرور کرده و به قسمت های مرتبط پرش کنند.

The post Pro نکته: فهرست مطالب می تواند گزینه های پیوند دیگری را در جستجوی ارگانیک فراهم کند که برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

مطالب مرتبط  Nextdoor پست های کسب و کار رایگان ، مشاوره بهترین شیوه را نشان می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top