نظارت های رایج که می تواند Google را از خزیدن محتوای شما منع کند [Video]

thumbnail

مارتین اسپلیت ، مشاور توسعه دهنده جستجو برای Google ، در جلسه خزیدن و نمایه سازی برنامه Live با موتور جستجوگر زمین گفت: “من نمی دانم چرا مردم دوباره چرخ را اختراع می کنند.” از آنجا که تکنیک های بیشتر و بیشتر برای ارائه SEO و وب مسترها راه حل های قابل انعطاف برای مشکلات موجود ایجاد شده است ، Splitt نگرانی هایی را که با تکیه بر این راه حل ها به جای چسباندن به اصول اولیه ایجاد می کند ، می تواند به دید آلی یک سایت آسیب برساند.

ما یک مکانیزم کار برای انجام لینک ها داریم. . . بنابراین ، چرا ما سعی می کنیم چیز بدتری را از آنچه که قبلاً ساخته ایم ساخته باشیم. اسپلیت گفت ، با ابراز ناامیدی از اینکه چگونه برخی از توسعه دهندگان و SEO ها از پیوند استاندارد HTML به نفع راه حلهای متعصبتر فاصله می گیرند ، مانند استفاده از دکمه ها به عنوان پیوند و کنار گذاشتن ویژگی href برای کارفرمایان onclick. این تکنیک ها ممکن است برای خزندگان وب مشکلی ایجاد کند ، که احتمال اینکه این خزنده ها پیوندهای شما را پرش کنند افزایش می یابد.

مطالب مرتبط  وقتی AMP و سایر ابتکارات Google به سمت قبر می روند ، آیا تلاشهای SEO شما با آن پیش می روند؟ [Video]

مسئله رایج دیگری بوجود می آید که SEO و توسعه دهندگان موتورهای جستجو را از دسترسی به محتوای خاصی با استفاده از فایل robots.txt باز می کنند ، و هنوز هم انتظار دارند که API جاوا اسکریپت آنها هدایتگر خزنده وب باشد. اسپلیت گفت: “وقتی ما را از بارگیری آن منع کردید ، هیچ یک از مطالب شما را نمی بینیم ، بنابراین وب سایت شما تا آنجا که می دانیم خالی است.” موتور ، آیا می توانم یک وب سایت خالی را در فهرست خود نگه دارم. “

چرا اهمیت می دهیم اسپلیت گفت: “اغلب اوقات ، مردم با یک مشکل نسبتاً ساده روبرو هستند و سپس راه حلی را بیش از حد مهندسی می کنند که به نظر می رسد کار می کند ، اما در واقع در موارد خاص با شکست مواجه می شوند و این موارد معمولاً شامل خزنده ها می شوند.” هنگامی که تکنیک های ساده و بسیار گسترده ای قبلاً پذیرفته شده است ، صاحبان سایت باید آن راه حل ها را انتخاب کنند تا اطمینان حاصل شود که صفحات آنها خزیده شده و متعاقبا ایندکس شده و رتبه بندی می شوند. راه حل پیچیده تر است ، شانس بیشتری وجود دارد که این تکنیک منجر به مشکلات پیش بینی نشده ای در جاده شود.

مطالب مرتبط  شرکت در SMX 23-24 ژوئن ... به صورت رایگان!

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • نحوه خزیدن و فهرست بندی Google: توضیحی غیر فنی [Video]
  • مارتین اسپلیت گوگل می گوید ، سعی نکنید چرخ سئو را دوباره اختراع کنید
  • آیا این یک بروزرسانی الگوریتم است یا گوگل با هدف جستجوی جدید سازگار است؟ [Video]
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

این پست نظارت های رایج است که می تواند Google را از خزیدن محتوای شما منع کند [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top