نسخه رایگان جدید Google Shopping اکنون به بازار عرضه شده است

thumbnail

نسخه رایگان Google Shopping جدید Google اکنون به پایان رسیده است. سخنگوی Google با موتور جستجوگر زمین تأیید كرده است كه این روند شروع به كار كرده است. این بدان معنی نیست که به طور کامل از بین رفته است و همه جستجوگرهای ایالات متحده فوراً آن را مشاهده می کنند ، اما تا اوایل هفته آینده ، تمام جستجوگران ایالات متحده باید آن را ببینند.

به نظر می رسد برخی از شما ممکن است اکنون آن را مشاهده کنید ، جایی که نیمی از نتایج Google Shopping رایگان است. در اینجا تصویری از گلن گاب در ادامه آمده است توییتر.

بیشتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تغییر ، داستان اصلی ما را از اینجا ببینید.

مطالب مرتبط  بهینه سازی بازخورد: اولین رویکرد کاربر برای SEO

چرا اهمیت می دهیم همانطور که در داستان اصلی خود گفتیم ، باز کردن این ویژگی برای همه بازرگانان باعث افزایش ارائه Google و جذابیت آن برای فروشندگان و مصرف کنندگان خواهد شد. و درمورد آمازون ، بازرگانانی که می خواهند از نتایج برجسته در نتایج جستجو اطمینان حاصل کنند ، به دلیل افزایش رقابت با محصولات بیشتری که واجد شرایط برای نمایش هستند ، همچنان به پرداخت هزینه تبلیغات خود ادامه خواهند داد برای بازاریابان تجارت الکترونیکی و SEO ، این اقدام یک لایه جدید به تلاشهای بهینه سازی جستجوی محصولات ارگانیک اضافه می کند.

مطالب مرتبط  در داخل محکمه داوری: 17 نکته برای تهیه پیش نویس جوایز چشمگیر

The post نسخه جدید رایگان Google Shopping در حال پخش است ، اکنون برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top