نحوه تهیه استراتژی تبلیغاتی تجارت الکترونیکی خود برای Q4 نامشخص

thumbnail
دستی که یک تلفن همراه دارد

توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

امسال یکی از بلاتکلیف ترین و فریبنده ترین سالها برای تجارت الکترونیک بوده است. از آنجا که مشاغل به دنبال بهبودی از اثرات اولیه COVID-19 هستند ، تبلیغ کنندگان تجارت الکترونیک باید بپرسند ، “بعد چه اتفاقی می افتد؟”

در حالی که علائم به بهبود آهسته شغل و خرید در Q4 اشاره دارد ، احتمالاً ایالات متحده نیز شاهد خاموش شدن دیگری در اواخر امسال خواهیم بود که بر روی اقتصاد و تجارت الکترونیک به روشی مشابه مارس و آوریل تأثیر می گذارد. مهمتر از این ، Prime Day احتمالاً از Q3 به Q4 منتقل شده است ، و با ایجاد فصل خرید تعطیلات ، کراس اوور بی سابقه ای ایجاد می کند.

معنی این همه برای استراتژی تبلیغاتی تجارت الکترونیک شما چیست؟ اول ، بیایید ببینیم که COVID-19 تاکنون چطور صنعت را در سال جاری شکل داده است و هنوز چه تغییراتی را انتظار داریم ببینیم.

تغییرات در نیمه اول سال 2020

در گزارش CPC Q2 2020 Pacvue ، هزینه هر کلیک بر روی آمازون برای تبلیغات تبلیغاتی محصولات و تبلیغات مارک اسپانسر شده در آوریل و مه کاهش چشمگیری داشته است. از آن زمان ، به طور متوسط ​​CPC به سطح تقریباً قبل از COVID-19 بازگشت. به جز اوج ماه مارس ، نرخ تبدیل در Q2 نیز روند نزولی داشت.

تصویری از تلفن همراه

توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

دلایل زیادی برای تغییرات قابل توجه در هزینه تبلیغات الکترونیکی و رفتار مصرف کننده وجود دارد.

بزرگترین علت ، که همچنان بر تبلیغ کنندگان تأثیر می گذارد ، تغییرات سطح طبقه در رفتار خرید مصرف کننده است. فروش آنلاین برای ورزش و خارج از منزل ، آشپزخانه و بخصوص مواد غذایی باعث افزایش قیمت ها و سیاست های کار در خانه باعث شد تا مصرف کنندگان در آشپزخانه و ورزش در خانه بمانند. در همین حال ، روند کار از خانه باعث شده است صنعت صنعت پوشاک و زیبایی آسیب بزرگی ببخشد زیرا کمتر وقتی مردم بیرون نمی روند ، کمتر لباس و لوازم آرایشی را خرج می کنند.

تأخیر در ارسال کالا و موارد موجودی موجودی نیز برای تبلیغ کنندگان مشکلاتی ایجاد کرده است. نرخ تبدیل هنگامی تحت تأثیر قرار گرفت که مصرف کنندگان فقط بر روی یک آگهی کلیک کنند تا کالای مورد نظر خود را خارج از بورس کالا یا با زمان حمل و نقل قابل توجهی پیدا کنند.

پیش بینی تجارت الکترونیک برای Q4

انتظار می رود بسیاری از روندهای خرید جدید تا پایان سال ادامه یابد. این امر به ویژه در مورد خرید بقالی آنلاین که امسال شاهد رونق گسترده ای بوده است ، صادق است. از بین کسانی که هنوز مجبور به خرید بصورت آنلاین مواد غذایی نیستند ، 41 درصد اظهار داشتند که قصد دارند این کار را در 6 ماه آینده انجام دهند. با این حال ، اکنون که خرید اولیه هراس فروکش کرده است ، نباید به همان اندازه که در Q2 شاهد بودیم ، تاخیر در ارسال کالا و خارج از بورس وجود داشته باشد.

بزرگترین کارت وحشی که باید در باقی مانده از سال 2020 به دنبال آن باشید ، روز نخست آمازون است. برندها در اوایل Q3 ، همراه با Q4 قوی ، به Prime Day وابسته شده اند تا به اهداف فروش سالانه خود برسند. بازگشت روز نخست به Q4 تقریباً مطمئناً فروش را از ماه نوامبر و دسامبر انجام می دهد. علاوه بر این ، این امر می تواند پیامدهای جدی در مورد مارک های محصولات به عنوان معاملات داشته باشد ، با توجه به نیازهای سنتی آمازون مبنی بر اینکه قیمت معاملات معامله شده باید در تعداد معینی از روزهای معروفتر پایین ترین قیمت باشد.

مطالب مرتبط  20201104 SEL مختصر

در حالی که Prime Day می تواند دوشنبه سایبر و فصل خرید تعطیلات را تحت تأثیر منفی قرار دهد ، این احتمالاً یک فصل تعطیل گسترده برای تجارت الکترونیک خواهد بود. با بسته شدن بسیاری از خرده فروشان در روز شکرگذاری و مصرف کنندگان کم انگیزه تر برای خرید داخل فروشگاه ، بخش عمده ای از هزینه های تعطیلات آخر هفته می تواند به دوشنبه شب وارد شود و تا دسامبر تمدید شود. در واقع ، بارون پیش بینی افزایش 80٪ در هزینه تعطیلات تجارت الکترونیکی در سال 2020 را نسبت به سال 2019 دارد.

در حالی که حرکت نخست وزیر داده شده است ، بلاتکلیف ترین و دشوارترین برنامه ریزی برای تغییرات ، تأثیرات آینده COVID-19 خواهد بود. تبلیغ کنندگان تجارت الکترونیک باید استراتژی های خود را برای بهبود اقتصادی ادامه دهند یا یک قفل کامل دیگر.

Q4 استراتژی های تبلیغاتی تجارت الکترونیک

با وجود این عدم قطعیت ها ، تعدادی استراتژی وجود دارد که تبلیغ کنندگان تجارت الکترونیک می توانند از طریق Q3 و Q4 حداکثر فروش را به کار گیرند. در اینجا که استراتژی های تبلیغاتی خود را برای بقیه سال 2020 تهیه می کنید ، چند مورد مهم در اینجا آورده شده است:

1. سرمایه گذاری کنید که و در کجا تقاضا بالا می رود

برخی از مارک ها ممکن است احساس کنند باید بودجه تبلیغ خود را تا Q4 نگه دارند ، در حالی که برخی دیگر احساس می کنند که اکنون باید سرمایه گذاری های زیادی انجام دهند زیرا Q4 بسیار غیرقابل پیش بینی است. درعوض ، سرمایه گذاری کنید که تقاضای مصرف کننده در کجا و جایی افزایش می یابد. به طور خلاصه ، اکنون سرمایه گذاری کنید.

در گزارش Pacvue آمده است که میانگین هزینه روزانه برند در Q2 نسبت به Q4 2019 بیشتر است. هزینه Q1 از 14٪ افزایش یافته و از Q2 2019 23٪ افزایش نشان می دهد.

تصویری از پست رسانه های اجتماعی

توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

اگر تجارت الکترونیک در طی ماههایی که به طور سنتی به اندازه Q4 ، یعنی مارس و آوریل نیست ، همچنان به خودنویس ادامه می دهد ، مارک ها باید از این فرصت ها استفاده کنند. این امر به ویژه در صورتی که رقبا مارک های تجاری نیز در این فضا فعال هستند از اهمیت برخوردار می شوند ، زیرا در صورت تغییر سریع در زمان تغییر ، خطر رها شدن و از دست دادن سهام را از دست می دهند.

2. تقسیم صدا را در Q3 در اولویت قرار دهید

بدون نخست وزیری در Q3 ، بهترین کاری که مارک های تجاری در حال حاضر می توانند انجام دهند سرمایه گذاری در ساختن ارتباط و فروش کل فروشگاه آنها است ، نه فقط محصولات قهرمان آنها و یا محصولاتی که قرار بود در طول روز Prime تبلیغ شوند. ساختن این ارتباط به زمان نیاز دارد و برندها اگر بخواهند در طی Q4 در موقعیتی برای موفقیت قرار بگیرند ، باید کار را انجام دهند. این شامل جستجوی پرداخت شده در آمازون و سایر بازارها و همچنین نمایش کمپین های رسانه ای مانند آمازون DSP برای دستیابی به مصرف کنندگان جدید به مارک تجاری و جذب مشتریان وفادار است.

تبلیغ کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که در حال حاضر استراتژی های جامد جستجو و نمایش پرداخت شده دارند و نباید منتظر بمانند تا Q4 راه اندازی شود ، بنابراین آنها می توانند در مورد چگونگی بهینه سازی و به حداکثر رساندن کارآیی و همچنین نمرات مربوط به کمپین های خود بیاموزند.

این امر به ویژه برای صنعت مواد غذایی تجارت الکترونیک با گسترش قابل توجهی روبرو خواهد شد. Walmart و Instacart با بزرگترین رشد بازارهای بقالی بورس فروشی مواجه هستند و اینستاكارت با رشد 25000 فروشگاه به 85٪ خانوارهای آمریكایی خدمات ارائه می دهد. باقیمانده سال 2020 برای برندها برای به دست آوردن سهم صدای در این بازارها و شروع به ساختن مشتری پایه بسیار مهم است. تبلیغ کنندگان مواد غذایی باید استراتژی “همیشه روشن” را با تبلیغ محصولات متقابل در کلمات کلیدی مشابه و مکمل اتخاذ کنند.

مطالب مرتبط  فقط در 199 دلار در SMX شرکت کنید… شنبه هفته آینده نرخ افزایش می یابد!

برای صنایعی که شاهد رشدی مانند پوشاک نیستند ، Q3 زمان استفاده از راهبردهای تبلیغاتی تبلیغاتی برای حفظ وفاداری مشتری است. برندهایی که تبلیغات را کاهش می دهند و نمی توانند نام تجاری خود را تبلیغ کنند و محصولات خود را هدف قرار دهند ، رقبا را در این شرایط پیشنهاد می دهند و مشتریان را به سرقت می برند. کمپین های سطح برند ، مانند تبلیغات نام تجاری Sponsored در آمازون ، راهی مناسب برای داشتن این شرایط و حفظ اشتراک صدا است. این به شما امکان می دهد محصولات ثانویه را ارتقاء داده و با تغییر تقاضای مصرف کننده سازگار شوید.

در حقیقت ، Q2 بازگرداندن آگهی Spend (ROAS) را برای تبلیغات نام تجاری حمایت کرد و برای اولین بار از ROAS برای تبلیغات محصولات حمایت شده پیشی گرفت. ROAS برای تبلیغات نام تجاری حمایت 22٪ رشد از Q1.

تصویری از تلفن همراه

توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

3. برای یک فصل تعطیلات مگا بصورت آنلاین آماده شوید

برای برندهایی که در H1 2020 تأثیر منفی بر فروش داشته اند ، فصل تعطیلات آنلاین از همیشه مهمتر خواهد بود. پیش بینی می شود امسال بزرگترین فصل خرید آنلاین که تاکنون دیده ایم ، باشد. انتظار می رود بارون در این مدت 51.1 میلیارد دلار فروش آنلاین داشته باشد ، این رقم در سال 2019 تنها 28.4 میلیارد دلار افزایش داشته است.

در ابتدای COVID-19 ، لباس و زیبایی هر دو به میزان قابل توجهی کاهش یافتند ، زیرا بیشتر مردم در خانه گیر کرده بودند و این کالاها را خریداری نمی کردند. این فصل تعطیلات باید به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاری در خریداران کالاهای بیشتری که پیش بینی می شود از سال 2021 استفاده شود ، مورد استفاده قرار گیرد.

برای همه صنایع ، انتظار داشته باشید سایبر دوشنبه حجم بسیار بالاتری را نسبت به گذشته نشان دهد. مشاغلی که در مارس و آوریل با مسائل خارج از بورس سر و کار داشتند باید از قبل برنامه ریزی کنند تا از موجودی کافی برخوردار باشند. خرده فروشان آنلاین نیز ممکن است بسیار بالاتر از بازده متوسط ​​باشند زیرا مصرف کنندگان به طور سنتی خرید لباس و یا اقلام هدیه در فروشگاه را به سمت خریدهای آنلاین بیشتر سوق می دهند.

تقریباً غیرممکن است پیش بینی کنید که بقیه سال 2020 چگونه به نظر می رسد. در حالی که تبلیغ کنندگان تجارت الکترونیک ممکن است نیاز به مقابله با اوقات نامشخص در Q4 داشته باشند ، واضح است که صنعت به طور کلی امسال شاهد رشد گسترده است. از آنجا که بیشتر مصرف کنندگان رفتار خرید و فروش آنلاین را تغییر می دهند و Q4 شاهد تجدید زندگی امیدوارکننده در خرید است ، اختصاص دادن هزینه تبلیغ به تجارت الکترونیک از همیشه مهمتر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأثیر COVID-19 بر استراتژیهای تبلیغاتی تجارت الکترونیک Q2 ، گزارش کامل Pacvue را بخوانید: “گزارش CPC Q2 2020: رشد آگهی آمازون از طریق یک بازار نامشخص”.

The post چگونه می توان استراتژی تبلیغاتی تجارت الکترونیکی خود را برای Q4 نامشخص آماده کرد ، برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top