نحوه اندازه گیری KPI های محتوا در طول COVID [Video]

thumbnail

Meghan Keaney Anderson ، HubSpot ، با بیان اینكه شاخص های استاندارد كلیدی عملکرد (KPI) سازمان او و بسیاری دیگر از آنها در ردیابی عادت كرده اند ، گفت: “ما از آنچه كه معمولاً خوب نیستیم ، معمولاً با تلاش برای فهم شواهد حكایتی و واكنش های روده استفاده می كنیم. اختلال در شیوع تاج ویروس. “من فکر می کنم برخی از این کیفی است [data] که ما معمولاً به سمت آن سوق می دهیم همانطور که “خوب داشتن” اهمیت و اهمیت بیشتری پیدا کرده است. “

در طی بازاریابی محتوا ما در زمان جلسه COVID از Live با موتور جستجوگر زمین ، اندرسون ، لی اودن از بازاریابی TopRank و آماندا میلگان از فراکتل درباره سیگنالهایی که اکنون سازمان هایشان برای تکمیل معیارهای عملکرد سنتی استفاده می کنند ، صحبت کردند.

وی گفت: “گرچه داشتن همدلی با مشتریان بسیار مهم است ، آنها همچنین به دنبال رهبری هستند – می خواهند درک شوند ، اما همچنین می خواهند با اطمینان بیشتری نسبت به آنچه” پیشرفت به جلو “است ، احساس کنند و فکر می کنم این یک مؤلفه مهم پیام رسانی است [right now]، گفت: اودن ، اضافه كرد كه “معیارهایی وجود دارد كه با آن پیش می روند: مواردی مانند گرفتن معیار برای سهیم شدن از صدا ، برای تمایلات ، برای احساسات.”

مطالب مرتبط  به عصر بازاریابی پیش بینی شده خوش آمدید

اودن گفت ، این معیارها ممکن است به اندازه مشخصی که بازاریاب داده ها برای کار با آنها عادت ندارند ، خاص باشد. “

اندرسون گفت: “ما در حال حاضر بیشتر از داده های كیفیت تأكید بیشتری می كنیم”. اندرسون با بیان اینكه سازمان او هنوز هم on كیفیت های KPI کمی را كه قبل از همه گیری به آن تكیه می كرد ، توجه می كند.

اگرچه هیچ یک از مجموعه داده ها نباید در خلاء مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند ، مهم است که انتظارات KPI را با مشتریان و همچنین درونی تنظیم کنید. “این شما را تعیین می کنید ،” خب ، حالا هدف این چیست و KPI هایی که من به آن اختصاص می دهم چیست؟ ” . . تا اطمینان حاصل کنیم که همه اکنون درک می کنند که چه چیزی را می خواهید به دست بیاورید. “

چرا اهمیت می دهیم اولویت های مشتری به همان جهات مختلف تغییر کرده است ، زیرا بحران بهداشت بر صنایع و مشاغل تأثیر گذاشته است. برندها برای شناسایی فرصتهای جدید در بازاریابی ، باید ارزیابی این چشم انداز در حال تحول را انجام دهند ، اما با انجام این کار ، باید KPI های خود را هماهنگ کنند تا یک معیار جامع تر از چگونگی کارآیی کمپین های خود و همچنین به دست آوردن بینش از روند که می تواند به فرصتهای محتوایی بیشتری منجر شود. سازمانهایی که دارای روشهای داده محکم هستند که قادر به تنظیم هستند ، احتمالاً در طی و بعد از همهگیری به مخاطبان خود می رسند.

مطالب مرتبط  اشکالات بیشتر جستجوی Google: مهمترین فهرست نمایه سازی داستان ، تأخیر گزارش پوشش

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • بازاریابی محتوای همدلانه بدون اصالت صاف است [Video]
  • نحوه ارزیابی فرصت های بازاریابی محتوا در طول COVID [Video]
  • ROI عاطفی باید یکی از شاخص های کلیدی عملکرد شما در طول COVID باشد [Video]
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی در زمان coronavirus

  • بازاریابی محتوای همدلانه بدون اصالت صاف است [Video]
  • نحوه ارزیابی فرصت های بازاریابی محتوا در طول COVID [Video]
  • با جستجوی سرعت انتشار ، بازبینی های Google My Business بیشتر از دست رفته است
  • کتاب پخش بازاریابی قدیمی در طول COVID کافی نیست [Video]

The post نحوه اندازه گیری KPI های محتوا در طول COVID [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top