مهلت جوایز موتور جستجو زمین تا ژوئیه 2020 تمدید شد

thumbnail

برای همه خوانندگان ما ، امیدواریم که شما و همکارانتان در این اوقات دشوار به خوبی و ایمن باشید.

در ایمیلی که در تاریخ 18 مارس ارسال کردیم ، اعلام کردیم که – در تلاش برای دست کم گرفتن یک چیز از صفحات متقاضی – مهلت اولیه پرنده جوایز موتور جستجو به 17 آوریل منتقل می شود. این مهلت یک بار دیگر شده است. به F گسترش یافته استرادی ، 24 ژوئیه ساعت 11:59 بعد از ظهر. PST لطفاً برای بررسی برنامه به روز و هزینه به روز ، لطفاً اینجا کلیک کنید.

مطالب مرتبط  20 سال از به روزرسانی های الگوریتم گوگل در مورد آنچه که SEO ها باید در مرحله بعدی تمرکز کنند ، می گویند

همه ما با واقعیت عملکرد در طی یک بیماری همه گیر جهانی سازگار هستیم و امیدواریم که این مهلت تازه تمدید شده به تیم شما فرصت و منابع کافی برای تکمیل برنامه شما کمک کند.

اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، آژانس ها و تیم های بازاریابی در سرتاسر جهان به دنبال یک رقابت رقابتی برای کسب کسب و کار بسیار به دنبال هستند. تحسین و تقدیر به دست آمده با کسب یک جایزه موتور موتور جستجو یک راه معنی دار برای دستیابی به این هدف مهم است.

هنگامی که آماده باشید ، ما از شما دعوت می کنیم تا حساب خود را ایجاد کرده و روند درخواست را بررسی کنید. اگر سؤالی دارید ، لطفاً به ما در [email protected] مراجعه کنید.

مطالب مرتبط  گزارش کنگره گوگل ، اپل ، آمازون و فیس بوک را به عنوان "دروازه بان های" انحصاری اقتصاد دیجیتال منفجر می کند

ما بهترین ها را برای شما ، تیم و خانواده های خود آرزو می کنیم. با ایمن ماندن ، سالم ماندن ، موفق باشید با ارسال خود و تیم ما مشتاقانه منتظر بررسی کار شما است!

The post آخرین مهلت جوایز Engine Search Land تمدید شد تا ژوئیه سال 2020 برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top