مشکل داده در کمپین های خرید هوشمند Google [Video]

thumbnail

خرید هوشمند و کمپین های خرید استاندارد ، میزان مختلفی از کنترل و انعطاف پذیری را برای بازرگانان تبلیغاتی در سکوی Google ارائه می دهند. با این حال ، تبلیغ کنندگان باید از بینش محدود ذاتی کمپین های خرید هوشمند و همچنین آنچه معیارهای ارائه شده در واقع انتقال می یابد ، آگاه باشند.

در حین جلسه خرید Google ما با Live Search Engine Land ، مایك رایان ، رهبر مدیریت محصول در تجارت هوشمند ، در مورد آنچه که تبلیغ کنندگان باید با توجه به این مشکلات احتمالی ، مراقب باشند ، بحث کرد.

کمپین های خرید هوشمند ، که از آن برای یادگیری ماشین و قیمت گذاری استفاده می کنند ، گزینه مناسبی برای تبلیغ کنندگان و بازرگانانی است که پهنای باند برای مدیریت کمپین های خرید استاندارد و همچنین قرار گرفتن در معرض کانال های متعدد ندارند. با این وجود ، اشکال این است که کمپین های خرید هوشمند اطلاعاتی در مورد اصطلاحات جستجو ، مخاطبان یا مکان های موجود ارائه نمی دهند.

رایان می گوید: “اگر آنها گزینه های بیشتری برای تهیه گزارش و گزینه های گزارش دهی دارند ، چالش این است که کاربران را تحریک می کند زیرا این امر سؤالاتی را در ذهن خود ایجاد می کند: آنها می خواهند چیزها را لمس کنند ، آنها می خواهند چیزها را برطرف کنند یا مسائل را تغییر دهند.” گفت ، پاراف کردن آنچه او از یک کارمند گوگل در طول سری خرید گوگل در وین شنید. حتی اگر اطلاعات بیشتری به آنها داده شود ، تبلیغ کنندگان نمی توانند تنظیماتی را برای کمپین های Smart Shopping انجام دهند زیرا تمام تنظیمات به صورت خودکار هستند.

مطالب مرتبط  خریدهای اینترنتی در تعطیلات آخر هفته تعطیلات به رکوردهای جدیدی دست می یابد

مربوط: کمپین های خرید هوشمند: نحوه آزمایش و استخراج ارزش بیشتر از کمپین های خودکار

بازپرداخت هزینه تبلیغات یا ROAS یکی از استراتژی های پیشنهاد قیمت هوشمند است که در هر دو کمپین استاندارد خرید و خرید هوشمند موجود است. با این حال ، بهینه سازی در ROAS چالش برانگیز است ، زیرا در واقع نشان نمی دهد که چگونه سودآور مبارزات شما هستند “[It] دقیقاً مانند یک معیار کارایی است. “رایان گفت با بیان اینکه ROAS کارایی مشابه با نحوه توصیف اقتصاد سوخت کارایی اتومبیل ها را نشان می دهد ، با این حال بسیاری از تبلیغ کنندگان با استفاده از متریک مانند یک چرخ برای برنامه های خود رفتار می کنند. “این مانند نوعی مقایسه نادرست است که مردم فکر می کنند ،” اوه ، من ROAS خوبی دارم ، مبارزات من باید سودآور باشد “؛ این یک فرض بزرگ است و یک تفاوت بزرگ وجود دارد. “

مطالب مرتبط  ویدیو: قسمت 2 با کوین لی در nofollows ، 302 تغییر مسیر ، محتوای مارک دار

چرا اهمیت می دهیم دانستن اینکه چه معیارهایی خاص منتقل می شود به تبلیغ کنندگان امکان می دهد آنها را به درستی ارزیابی کنند و تصمیمات انتخاباتی بهتری بگیرند. علاوه بر این ، آگاهی از اینکه چه اطلاعاتی ارائه نمی شود می تواند تبلیغ کنندگان را نیز قادر سازد تا خلاقیت پیدا کنند و راه هایی برای استخراج ارزش بیشتر از کمپین های خودکار خود پیدا کنند.

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • نکات PPC: استراتژی های مناقصه برای کمپین های خرید Google [Video]
  • Google Smart Shopping: چگونه تفاوت آن با برنامه های خرید استاندارد است [Video]
  • چرا باید فروشگاه کامل محصولات خود را در Google Merchant Center بارگذاری کنید [Video]
  • نکات Google Merchant Center: قوانین تغذیه و قوانین تغذیه تکمیلی [Video]
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

The post مشكل داده ها در كارزارهاي خريد هوشمند Google [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top