مشاغل محلی می توانند کمکهای GoFundMe را از طریق مکانهای بینگ درخواست کنند

thumbnail

موتور جستجوگر دوشنبه اعلام کرد که بینگ با تسهیلات کمک مالی به GoFundMe همکاری کرده تا کمک مالی به مشاغل محلی تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 را تسهیل کند. Bing Places برای صاحبان حساب کاربری تجاری می تواند یک کمک مالی را از طریق GoFundMe راه اندازی کند و Bing یک دکمه اهدای عضو را در صفحه فهرست محلی خود نشان می دهد.

دکمه اهدا در فهرست محلی. منبع: بینگ.

چرا اهمیت می دهیم

بسیاری از مشاغل محلی مجبورند ساعت های کاری را تغییر دهند ، موقتاً مدلهای تجاری خود را ببندند یا تغییر دهند تا از مشتریان و کارکنان خود محافظت کنند و مطابق با اقامت محلی در سفارشات خانه و محدودیتهای تجاری باشند. ایجاد یک کمپین جمع آوری کمک مالی یکی از راه های کمک به جبران درآمد از دست رفته در هنگام بحران است.

دارا بودن دکمه اهدا در سمت راست در لیست محلی شما باعث می شود تا کمک مالی شما به مشتریانی امکان پذیر شود که در حال حاضر در جستجوی شغل خود هستند و تبلیغات GoFundMe شما را مؤثرتر می کند.

مطالب مرتبط  راه حل های جدید GPT-3 می توانند به سرعت بخشیدن به تبلیغات PPC و ایجاد کپی در صفحه مقصد کمک کنند

مرتبط: SEO های محلی درباره چالش های COVID-19 صحبت می کنند [VIDEO].

اطلاعات بیشتر در مورد آگهی

  • این ویژگی در حال حاضر فقط برای سرمایه داران جدید در دسترس است. بینگ در هفته های آینده پشتیبانی از فعالیت های موجود GoFundMe را اضافه می کند.
  • GoFundMe هزینه پلتفرم را پرداخت نمی کند؛ با این حال ، هزینه پردازش 2.9 plus به علاوه 0.30 دلار برای هر نوع کمک هزینه برای پردازش پرداخت وجود دارد.
  • برای راه اندازی کمک هزینه ، به حساب Bing Places for Business خود وارد شوید و بر روی دکمه “شروع کار” در ماژول “راه اندازی یک کمک های مالی GoFundMe” در داشبورد مکانهای بینگ کلیک کنید. سپس دستورالعمل های مربوط به GoFundMe را طبق دستورالعمل دنبال کنید و دکمه اهدا در صفحه فهرست محلی Bing شما ظاهر می شود.
مطالب مرتبط  با سیستم عامل های تجزیه و تحلیل تماس بگیرید: چه چیزی برای آنها مفید است؟

اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی در زمان coronavirus

  • Google به زنجیره های خرده فروشی اجازه می دهد تا از طریق APB GMB در مقیاس ارسال کنند – آیا آخرین ارسال آن پس از COVID خواهد بود؟
  • چگونه SEO ها به ترافیک و اختلال در بودجه نزدیک می شوند [Video]
  • تطبیق استراتژی سئو خود برای نرم کردن تأثیر COVID-19 در ترافیک ارگانیک
  • کاخ سفید از ما می خواهد که از طرحواره برای اعلامیه های COVID-19 استفاده کنیم

The post مشاغل محلی می توانند کمکهای GoFundMe را از طریق مکانهای بینگ بخرند ، برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top