مشاغل محلی می توانند اقدامات “سلامت و ایمنی” COVID-19 را با Google برای کسب و کار من برجسته کنند

thumbnail

Google مجموعه جدیدی از تجارت “بهداشت و ایمنی” را ارائه داده است ویژگی های با COVID-19 گره خورده است. این به دنبال معرفی قبلی ویژگی های مشابه توسط Yelp و TripAdvisor است.

این ویژگی ها از دیروز برای برخی در داشبورد Google برای کسب و کار من (GMB) ظاهر شدند. آنها هنوز در جستجو و Maps نشان داده نشده اند اما احتمالاً به زودی نمایش داده می شوند. ویژگی های جدید به ارائه وضوح و اطمینان خاطر به مشتریان بالقوه از وجود پروتکل های ایمنی کمک می کند.

ویژگی های سالم و ایمنی جدید در Google برای کسب و کار من موجود است.

مراقبت از مصرف کنندگان شواهد زیادی وجود دارد که مصرف کنندگان به این اطلاعات اهمیت می دهند. تا زمانی که میزان آلودگی و مرگ و میر بالا باشد ، بسیاری از مردم از مراجعه به فروشگاه ها عصبی هستند.

مطالب مرتبط  استفاده از بینش حراج برای تجزیه و تحلیل بهتر رقبا PPC

اقدامات ایمنی و بهداشت تجاری و اجرای آنها (یا عدم اجرای آنها) به طور فزاینده ای در بررسی ها نشان داده شده است ، و گاهی اوقات تأثیر منفی بر امتیازات کلی خرده فروشان دارد که می تواند بر رتبه بندی تأثیر بگذارد. قوانین ماسک به طور خاص درگیر جنجال ها شده و سیاست ها اغلب در نظرات بررسی ظاهر می شوند.

با این حال ، داده های نظرسنجی از GatherUp نشان می دهد که مصرف کنندگان مایل به اجرای ماسک هستند ، احتمالاً با بازرگانان درگیر می شوند و از فروشگاه هایی که با این محافظ ارتباط برقرار می کنند بازدید می کنند.

چرا اهمیت می دهیم ویژگی های کسب و کار در GMB به دسته بستگی دارد و بنابراین این ویژگی های بهداشتی و ایمنی جدید احتمالاً برای همه دسته ها نشان داده نمی شود. اما ویژگی های مورد انتظار و مطابق با تغییرات متعدد مربوط به COVID و ویژگی های ارائه شده توسط گوگل است.

مطالب مرتبط  شرکت CHEQ برای جلوگیری از کلاهبرداری تبلیغ وارد بازار PPC می شود

نکته اصلی این است که بازرگانان و خرده فروشان محلی که از این ویژگی ها استفاده می کنند ، ممکن است شاهد تعامل بیشتر یا پاسخ بهتری از سوی مصرف کنندگانی باشند که می خواهند با آنها تجارت کنند اما اطمینان از ایمن بودن آن را می خواهند.

The post مشاغل محلی می توانند با “Google برای کسب و کار من” اقدامات “بهداشت و ایمنی” COVID-19 را برجسته کنند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top