مزایای استفاده از گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه

thumbnail

بازاریابی دیجیتالی – شامل همه چیز از موتورهای جستجو گرفته تا رسانه های اجتماعی برای نمایش تبلیغات از طریق ایمیل به برنامه های تلفن همراه و موارد دیگر – یک تلاش پیچیده است ، خواه بازاریاب ها در یک مارک تجاری داخلی باشند یا توسط یک آژانس استخدام شوند.

گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه می توانند مزایای قابل توجهی را به شما ارائه دهند که به بازاریابان کمک می کند تا کار خود را انجام دهند و با همکاران بهتر ارتباط برقرار کنند ، از جمله موارد زیر:

مدیریت کارآمدتر عملیات جهانی. گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه می توانند به کارکنان توزیع شده کمک کنند تا با یکدیگر هماهنگ شوند و امکان پاسخگویی و سازگاری را در بازارها فراهم می آورد. برخی از ابزارها بطور خاص فرآیندهای همکاری و تصویب را که به سمت وثیقه بازاریابی در نظر گرفته شده است ، پشتیبانی می کنند.

سهولت و شفافیت گزارشگری. اگرچه می توان از صفحات گسترده به روزرسانی دستی برای مدیریت پروژه ها استفاده کرد ، اما آنها گزارش های بومی و داشبورد ارائه شده توسط گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه را ارائه نمی دهند. بیشتر این سیستم عامل ها قابلیت گزارش گیری بسیار سفارشی را ارائه می دهند که دارای ابزارک و جادوگر هستند تا گزارش سریعتر و آسان تر شود. این گزارش ها اغلب به راحتی قابل اشتراک هستند و در سطح VP- و C در معرض دید مدیران قرار می گیرند ، پیشرفت در چندین طرح مختلف قابل پیگیری است.

اطلاعات بیشتر در مورد گردش کار و مدیریت پروژه

  • راهنمای خریدار ما برای گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه را هم اکنون بارگیری کنید!
  • گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه چیست و چگونه آنها به بازاریاب کمک می کنند؟
  • ابزارهای مدیریت پروژه در مرحله مرکزی قرار دارند زیرا بازاریابان توزیع شده هوس می کنند “تنها منبع حقیقت”
  • راهنمای بازاریاب برای گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه: به تازگی راه اندازی شده است
مطالب مرتبط  ویدیو: برایان Ussery از Razorfish در سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی

تجسماتی که به برنامه ریزی و تخصیص منابع کمک می کند. بیشتر ابزارهای کار و مدیریت پروژه ، تجسماتی را ارائه می دهند که به بازاریابان اجازه می دهد چندین پروژه را در یک نگاه مشاهده کنند ، به آنها امکان می دهد برنامه ها یا وظایف را در صورت لزوم تنظیم کنند تا از اضافه کاری یا کم استفاده منابع خودداری کنند.

هماهنگی بهتر با مشتری و سایر ذینفعان. بسیاری از ابزارها امکان دسترسی “مهمان” یا سایر سازه های اجازه انعطاف پذیر را فراهم می آورند که امکان به اشتراک گذاری برخی از اطلاعات را در حالیکه جنبه های دیگر پنهان است. این امر به ویژه برای بازاریابانی که در آژانسها یا به عنوان مشاوران خارجی کار می کنند بسیار مفید است ، زیرا آنها می توانند آنچه را که لازم است در این ابزار ثبت کنند را مستند کنند ، بدون اینکه نگرانی در مورد ظاهر کمتر از حرفه ای هنگام ورود مشتری و مشاهده دیدگاه خود را داشته باشند.

مدیریت دارایی دیجیتال و اشتراک فایل. اکثر ابزارهای کاری و مدیریت پروژه به کاربران امکان می دهند تا پرونده ها را بارگذاری کنند یا به آنها پیوند دهند در فضای ذخیره سازی ابری ، و به عنوان چیزی از “Lite” DAM عمل می کنند. این ویژگی ها به جایی نزدیک نیستند که توسط یک DAM واقعی ارائه شود (به گزارش اطلاعات Martech ما در سیستم عامل های مدیریت دارایی دیجیتال مراجعه کنید) ، اما می توانند برای برخی موارد استفاده خوب کار کنند.

مطالب مرتبط  SEL 20200819

ارتباط بی نظیر تری با تیم توسعه و گروه های دیگر. ابتکارات بازاریابی دیجیتال غالباً جنبه تکنولوژیکی را در بر می گیرد که استعداد توسعه دهندگان را طلب می کند. هنگامی که بازاریابان و توسعه دهندگان در بخشهای مختلف عملکردی قرار دارند ، اما از همان گردش کار و ابزار مدیریت پروژه استفاده می کنند ، کارشان با هم کمتر می شود. همین امر در مورد سایر بخشهایی که بازاریابی با آنها ارتباط برقرار می کنند نیز صدق می کند.

پیگیری آسان تر ساعتهای قابل پرداخت و مدیریت منابع انسانی. بسیاری از ابزارها زمان باقی مانده را در حالی که یک کارمند روی یک کار می گذرد ردیابی می کنند ، به مدیران حساب آژانس اجازه می دهد تا تعداد ساعتهای صرف شده در پروژه های مشتری خاص را به راحتی محاسبه کنند. این ویژگی همچنین می تواند به مدیران کمک کند تا سطح بهره وری کارکنان را مورد توجه قرار دهند.

برای بحث و بررسی عمیق تر درباره گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه ، از جمله پروفایل های 15 فروشنده مختلف ، گزارش اطلاعات Martech ما را امروز بارگیری کنید!

The post مزایای استفاده از گردش کار و ابزارهای مدیریت پروژه برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top