مرکز بازاریابی دیجیتال مایکروسافت برای جستجو و مدیریت اجتماعی ویژگی هایی را اضافه می کند ، بتا را باز می کند

thumbnail

مایکروسافت مرکز بازاریابی دیجیتال (DCM) اکنون در بتا باز در ایالات متحده در دسترس است. این شرکت از ماه ژوئن به طور آزمایشی از پلت فرم رایگان طراحی شده برای SMB ها برای مدیریت جستجوی خودکار و مبارزات اجتماعی در سراسر مایکروسافت ، گوگل ، توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام استفاده کرده است.

با انتقال به نسخه بتا ، مایکروسافت چندین ویژگی جدید اضافه کرده است.

تجزیه و تحلیل در محل. ردیابی اقدام مشتری گزارش می دهد که آیا کاربران اقدامات تبدیل شده توسط شما را در وب سایت شما مانند خرید محصول یا ارسال فرم سرب انجام می دهند. تجزیه و تحلیل همچنین شامل بازدید از صفحات با اولویت برتر ، میانگین زمان در سایت و صفحات بازدید شده است.

مطالب مرتبط  Google Page Experience Update برای راه اندازی مه 2021 با برچسب های جدید در نتایج جستجو
ردیابی اقدام مشتری و تجزیه و تحلیل در محل اکنون در مرکز بازاریابی دیجیتال موجود است.

کنترل اصطلاح جستجو. هوش مصنوعی تعیین می کند که کدام عبارات جستجو باعث تبلیغات در Google و Microsoft Advertising Network (Microsoft Bing، AOL، Yahoo) می شود. این موارد در کارت عبارات جستجوی جدید گزارش شده و تبلیغ کنندگان می توانند سeriesالات بی ربطی را که باعث تبلیغات آنها شده است ، بررسی و مکث کنند.

بررسی آگهی ها. تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات متنی خود را وارد کنند ، اما DCM همچنین تبلیغات متنی را براساس وب سایت و دسته های مشاغل به صورت خودکار تولید می کند. پیش از این ، تبلیغ کنندگان هیچگونه دیدی در تبلیغات تولید شده توسط خودکار نداشتند. گزارش جدید تبلیغات برتر تبلیغات متنی خودکار با عملکرد بالا را نشان می دهد و به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد نسخه خود را اصلاح کنند. گزینه ای برای مشاهده و ویرایش همه تبلیغات وجود دارد.

مطالب مرتبط  نکات Google Merchant Center: قوانین تغذیه و قوانین تغذیه تکمیلی [Video]

چرا اهمیت می دهیم علاوه بر مدیریت تبلیغات مجهز به هوش مصنوعی ، DCM همچنین از مدیریت اجتماعی ارگانیک برای حداکثر 10 نمایه پشتیبانی می کند. این محصول – که در اینجا موجود است – با هدف ساده سازی مدیریت در جستجو و اجتماعی از طریق اتوماسیون انجام می شود ، اما این به روزرسانی ها نشان می دهد که مایکروسافت همچنین به درخواست بازخورد کاربر برای کنترل دستی اضافی و قابلیت مشاهده اطلاعات گوش می دهد.

پست مرکز بازاریابی دیجیتال مایکروسافت برای جستجو و مدیریت اجتماعی ویژگی هایی را اضافه می کند ، بتا باز می شود اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top